Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen rossz érzés...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen rossz érzés visszautasítani?

Figyelt kérdés

Nem vonzódom a sráchoz, emellett alakul mással is a kapcsolatom, de ha ő nem jött volna, akkor sem tudtam volna összejönni azzal, akit elutasítottam.

Nemrég elmondtam neki a dolgot, elég letört volt, én meg kicsit rosszul érzem magam, mit tudnék tenni az érzés ellen? Hogy fogadjam el, hogy nem az én hibám?



2020. ápr. 17. 09:32
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Pont az lenne a probléma ha nem esne rosszul. Beletudod képzelni más helyzetébe magad, nem esik jól ha szomorúnak látod vagy fájdalmat okozol neki.


Nem azt kell elfogadni hogy nem a te hibád, mert miattad letört. Azt kell elfogadni hogy attól hogy nemet mondasz/visszautasítasz valakit, nem csinálsz rosszat. Szimplán kinyílvánítod hogy nem szeretnél az illetőtől semmit, de az elkerülhetetlen hogy neki (vagy akár neked) ez ne essen rosszul. Ezért csinálják azt ma már sokan, hogy egyszerűen csak eltűnnek anélkül, hogy bármit mondanának, ami viszont ugyanúgy rossz (ha nem rosszabb) a másiknak. Te is fogsz majd ilyet hallani az életben, túlléptek rajta és minden megy tovább. Ezért próbálj mindig a leggyorsabb és legegyszerűbb lenni, például itt nem tudom mennyire részletesen ecsetelted neki a helyzetet, de az csak fát tesz a tűzre. Legközelebb röviden mondd meg a másiknak hogy ne haragudjon, de nem szeretnél tőle semmit és ennyivel lezárod.

2020. ápr. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!