Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan rossz erzes mit csinaljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan rossz erzes mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

25 eves vagyok es olyan rossz erzes latni a sok fiatal 15-18 eves csajt es tudnk hogy mar nem szexelhetek veluk, vagy mar egyre kevesebb az ido ra es k.rogathatom majd a szottyadt ven libakat. Mas aki ilyen helyzetben van hogy tudott ezen tullepni?


2016. dec. 25. 18:31
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Tudnk=tudom
2016. dec. 25. 18:38
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
ezek a lányok a te korodbeli pasikra ujjazzak magukat ne depresszioskodj mar::DD foleg ha nem nezel ki rosszul elmész egy szórakozóhelyre tuti van esélyed naluk
2016. dec. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%

Öregem te biztos 25 vagy? a kistesómba több értelem szorult és érettebb véleményen vagy egy kapcsolatról ,mint jó magad.

Minden kornak megvan a saját szépsége, a te gondod ha nem tudod kezelni azt, hogy olyan nyámnyia vagy, hogy nem bírod azt felfogni, hogy megöregedsz, mindenki megöregszik nincs kivétel, szóval csak feleslegesen rinyálsz! Ohh és szerintem meg megse tudnád őket szerezni, mert valószínűleg egyiknek se kell egy ilyen.

2016. dec. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Az életkorod szerintem felezzük meg és megkapjuk hányadán is állsz ezzel kapcsolatban...

*facepalm*

2016. dec. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az meg a másik gáz dolog, hogy egy friss 30-as is szottyadt vén liba neked...
2016. dec. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Aha Hát tudod ki fog majd veled ismerkedni. 😠😬
2016. dec. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

" friss punciba raknam bele mint egy olyanba akit mar tobb tucatnyian tele elveztek" Úristen, ennyi ésszel majd minden nő neked fogja magad tartogatni.. Ne álmodozz fiam, sőt merész leszek, te biztos hogy voltál már nővel?

Mert akárt az is lehet, hogy nem és ezzel a kérdéssel, csak levezeted a feszültségeidet, mert már a kezed nem elég hozzá.

2016. dec. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Viccesek ezek a kioktato valaszok, megnyutatlak kedves utolso, voltam mar parral, es te hany bret fogadtal be vagy megelegedtel a kozepso ujjaddal? ;)
2016. dec. 25. 19:21
 9/12 A kérdező kommentje:
Ja bocs latom *pasi* vagy, akkor atfogalmaznam arra hogy amig te a marcsat eroszakoltad addig en a csajokat dugogattam eleg sok fele..
2016. dec. 25. 19:25
 10/12 anonim ***** válasza:

Hozzáállásoddal bizonyítod, hogy nem elég felezni az életkorod az agyi szintedhez hanem gyökölni kell már...


*facepalm*


Netán szűz levegőt nem szeretnél szívni?


És akkor ezen a kérdésen gondolkodj el egy kicsit és rájössz a lényegre.

Ha nem érted meg a kérdés mivoltját akkor barátom...

Kezd elölről a 8 osztályt nemhogy a közepet...

2016. dec. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!