Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan rossz erzes mit csinaljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan rossz erzes mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

25 eves vagyok es olyan rossz erzes latni a sok fiatal 15-18 eves csajt es tudnk hogy mar nem szexelhetek veluk, vagy mar egyre kevesebb az ido ra es k.rogathatom majd a szottyadt ven libakat. Mas aki ilyen helyzetben van hogy tudott ezen tullepni?


2016. dec. 25. 18:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Na idefigyelj Kérdező,te gerinctelen gyökér.Nagyon tévedsz ha ezzel a stílussal sok friss "puncit" fogsz találni. Esetleg p*át igen. Akik ugyanolyanok fiatalon mint te.Csak ők az idősebb pasikra buknak h tudják velük milyen. Úgyh ja találsz friss húst jól kihasználva úgy mint egy idősebbet. Mert egy norm lány előbb utóbb rájön a stílusodra. Jaj nem is. Egy nor nem kezd ilyen férgekkel mint te, bocsánat.

Ha pedig már vokt tapasztalatod akkor meg ne nyávogj itt nekünk. És nem vagyunk kuváncsiak a tapasztalataidra meg sértegetésidre. Jobb lenne ha hagynád békén a normálisakat.

2016. dec. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

huh képzelem milyen szép gyöngyszemek lehettek azok, akikkel lefeküdtél, gondolom ilyen Dósa Fanny féle szénné bas***tt libák voltak, akinek már annyi is elég, hogy hozzájuk szóltál, ez aztán teljesítmény öregem, persze az ilyen embereket nem szabad hibáztatni, mert biztos a szülő az oka meg a nevelés, de krvára nem, mert csak magába kéne néznie és változtatni saját magán, de az ilyen még erre is képtelen, mert ez már messze túl halad az értelmiképességein.

Úgy mint neked, hogy azt se tudod hol a hiba abban, amit leírtál.. mondtam már, nem fogja egy nő sem neked tartogatni magát, főleg nem egy ilyen gyöngyszemnek, ha egy ilyen dolgon kiakadsz, ami az ember életében normális, akkor igazat adok a Péknek, sőt nem is szerintem az oviba menj vissza, mert ott a csókkal sincsennek tisztában, gondolom a csók neked annyi, hogy a másikatba nyomod a képed és ez milyen huh de bas*ott jó, mert nagy fiú vagyok.

2016. dec. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!