Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mennyire számít...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire számít nektek, hogy diplomás pasitok legyen?

Figyelt kérdés

2019. dec. 27. 20:33
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
Hát figyelj, amelyik csajnak a pasi pénze, diplomája, kocsija a lényeg, az olyan is...
2019. dec. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%

Nem feltétlen a diploma megléte a fontos, de az igen, hogy kellöen tájékozott, okos valaki legyen, akivel sok témáról lehet beszélgetni - és a legtöbb esetben a dploma hiánya együtt jár azzal is, hogy nem túl müvelt ember.

Természetesen nem minden esetben van így, de elég sokszor.

2019. dec. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%
Nem muszáj diplomájának lennie, de legyen értelmiségi. Mondjuk érted, ha valaki pl mechatronikai technikust végzett, de nem megy egyetemre mert nem éri meg neki az az idő, mert fizetésben nem sok különbség van, így diplomája sem lesz, hát akkor ez van, engem biztosan nem fog érdekelni. Lehet én is pont így leszek, de ez még a jövő zenéje. Ha nekem nincs diplomám, akkor meg mástól nem várhatom el.
2019. dec. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Intelligens legyen és okos. Ahhoz nem kell diploma.
2019. dec. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
Na, lepontozgatnak itt a nagy bölcs szakmunkások mindenkit, vagy mi? :D
2019. dec. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
38%
Mit keres ez a kérdés a tini kategóriában? A diplomás ember, felnőtt ember. Itt úgyis csak az álszent dumákat kapod, hogy "nem kell, hogy diplomás legyen, de legyen művelt, intelligens...". Itt javarészt (már bocsánat) gyerekek vannak, nincsenek úgymond kiforrva, de van elképzelésük és nem diploma alapján ítélnek. És ők okosabban reagálnak, mint amit te kérdezel.
2019. dec. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
10%
Látom azért nehany diplomás a szívére vette hogy egy sima szakmával többet lehet keresni mint a mekibe sok sok év tanulás után 😃
2019. dec. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%
A mivel foglalkozol fontos kérdés az ismerkedesnel, viszont az hogy van e diplomád a kutyát se.. ellenben megjegyeznem hogy a hasonló a hasonlónak örül, tehát a bolti előadó nem támaszt ilyen mérvű elvárásokat a párja elé. Illetve kétség kívül gyakoribb hogy egy“ diplomásnak” fontos a másik végzettsége. És igen, főként a nőknél igaz ez. Nekem három van, de pont nem ez alapján döntöttem anno
2019. dec. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
90%

Még én is tanulok, így ez alapján tudok válaszolni.

Fontos hogy diplomás legyen a párom, mert ha azidő alatt ismerkedünk meg, amíg egyetemre járok, addig ő megérti min megyek át egy vizsgaidőszak alkalmával pl, mert ő is túlvan ezen. Az a tapasztalatom, hogy aki középiskola után egyből dolgozni ment, annak az ideje nagy részét kitölti a munkája, és így erről is beszél sokat. Más az érdeklődési kör.

Nem állítom hogy diploma nélkül nem lehet valaki intelligens, vagy ha megismerkednénk, szimpatikusak vagyunk és kiderül hogy nincs diplomája akkor elhajtanám, de egyetem alatt inkább egyetemistával ismerkednék, és utána is megeshet hogy inkább olyannal, aki diplomás.

Nem tudom ezt miért veszik magukra az emberek. Akinek nincs diplomája, annak rosszul esik, hogy egy diplomás inkább olyat választ, akivel több a közös bennük? Szerintem nincs ebben semmi gond. Én is megértem, hogy egy vendéglátós inkább választana egy szakmabelit, akivel ugyanazt csinálják, megértik a másik éjjelbe nyúló beosztását, esetleg azonos a munkahelyük is, mint mondjuk engem.

2019. dec. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!