Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tényleg ilyen sok k-pop-os...

Tényleg ilyen sok k-pop-os van manapság?

Figyelt kérdés
Anno, mikor elkezdtem kpop-ot hallgatni 2012 körül, még ritkaságnak számított úgymond a kpop stb. De pl most láttam egy Dancsó videót és alatta a kommentek 90%-a az egy pillanatra betett BTS tagról szólt. Én manapság már nem tartom magam kpoppernek, mert már felnőttem, és amúgy sem annyiból áll nálam hogy csak a kpop-ot szeretem, meg egyébként is utálom a skatulyákat, de tényleg ilyen sok kpop rajongó van? :D

2018. dec. 9. 19:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"most már tényleg az egész világon ismerik a nevüket"


Na ezt azért gondold végig még egyszer. :D

2018. dec. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
50%

nos attól függ hogy nézed magyarországon, europában, vagy az egész világon? mindenesetre egy elég feltörekvő zenei ág ugye bár a pop zene az ami a legelterjedtebb a világon meg hát ugye Ázsia... más kultúra, csinos lányok, helyes fiúk (szinte már átmennek csinos fiukba... :D) és igen a KOREAgráfia nagyon összetett és pontos ez nagyon dicséretre méltó vannak jó énekesek de nem tűnnek ki (nem michael jackson, bruno mars, kendji girac, vagy egy ed sheeran, stb) általában szinte minden koncert playback (oké kímélniük kell a hangjukat de mire kímélik a fanmitingre?) no meg hogy ezek az idolok (mert sajnos nem zenészek!) minden hülyeséget meg kell csinálniuk (bogárevés, extrém sport, szívatás, zabáló show) amivel felhivhatják a figyelmet + még a botrányos öltözék


a sok botrányos és extrém dolog, csinos-helyes fiúk-lányok, pontos tánc, idegen kultúra vonzza az embereket


én mondjuk 1-2 bandát szeretek az egyiket a vizuál miatt (mimásért :S) a másikat meg szintén a vizuál miatt de van 1-2 jó éretebb zenéjük (hozzá tenném az elsőnek is vannak jó zenéi de az inkább egy fajta mártir dal a lelkemnek hogy a világ nem olyan mocskos és van még tiszta ártatlan dolog a világon....és utána szembesülők hogy ugyan ugy eléri öket a brutális szexizmus és mind ez csak a látszat.... :( )

2018. dec. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Hello


Én pl k-pop fanatic-nak tarom magam. BTS-t is hallgatok ugyan, de nem ők a kedvenceim. Nagyon sok japán, kínai és tajvani zenét ismerek és előadót vövetek. Mindkinkább tartom magam inkább Asian Music Fanatic-nak.

Ettől függetlenül az egyik kedven előadóm a Nu'est akiket valószínűleg sokan nem ismernek. Nagyon régóta követem őket, már akkor hallgattam őket mikor még nem is voltak igazán híresek.

Szerintem a világ csak kezd arra rájönni, hogy a koreai zene minőségi. Az amcsik már nem táncolnak, énekelni is ritkán tudnak(tisztelet a kivételnek) és végül de nem utolsó sorban botrányokból élnek. Ez az én saját véleményem.

2019. febr. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
a videoklippek a minőségi meg a sok gyakorlása a táncban bocs de ez igy van mint ahogy írtam felül minden koncert playback... nagyon kevésnek van csak alap jó hangja és ők meg a fény csövekből a fanmitingekből a sok kis rajongoi kiegészitőből (fényképek, fény rudak) élnek na meg 1-2 botrány pl öltözködés tulzott szexizmus, egyébb vicces, kínos, műsorból
2019. febr. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!