Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tényleg ilyen sok k-pop-os...

Tényleg ilyen sok k-pop-os van manapság?

Figyelt kérdés
Anno, mikor elkezdtem kpop-ot hallgatni 2012 körül, még ritkaságnak számított úgymond a kpop stb. De pl most láttam egy Dancsó videót és alatta a kommentek 90%-a az egy pillanatra betett BTS tagról szólt. Én manapság már nem tartom magam kpoppernek, mert már felnőttem, és amúgy sem annyiból áll nálam hogy csak a kpop-ot szeretem, meg egyébként is utálom a skatulyákat, de tényleg ilyen sok kpop rajongó van? :D

2018. dec. 9. 19:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
Nincs annyira sok, csak nagy a hangjuk, és ha van valami kpop téma akkor ráugrik mindenki és meg akar nyilvánulni. Szerintem nem lehet több pár ezernél a számuk, és ez is olyan villámdivat mint az emók voltak a Tokio Hotellel. Ma már azok sincsenek sehol, mert kinőttek belőle.
2018. dec. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem mindenkinél villámdivat, bár lehet sokaknál az. Én például már lassan 10 éve szeretem, persze sokat változott azóta az ízlésem de mai napig 99%-ban ázsiai zenéket hallgatok stb.
2018. dec. 9. 19:47
 3/14 anonim ***** válasza:
55%

Én is észrevettem, hogy megtelt ott a kommentszekció armykkal. 😂😂


Szerintem nincs annyira sok kpopper azok közül, akik tényleg jobban elmélyedtek a témában. Inkább csak a BTS rajongóiból van sok. A BTS nagyon népszerű lett nyugaton is, sorra zsebelik be a különféle díjakat, mainstreammé váltak, és most a tinilányok oda vannak értük, mint anno a One direction-ért. Majd lecseng. :D


Én nem mondanám magam kpoppernek, de többek között koreai zenét is hallgatok, mostanában egyre többet. Nagy kedvenceim a CNBLUE és az FTISLAND.

2018. dec. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
24%
Igen,az utolsó jól mondja, egyszer sajnos minden jónak vége van,most jelenleg a világhírű banda, rengetegen ismerik őket és sikeres a karrierjük, számomra ez már elég nagy boldogság,sosem foglalkozok az utálkozókkal vagy az olyanokkal akik azt mondják hogy majd egyszer"lecseng" lehet egyszer igen,de az bisztos nem az elkövetkezendő években lesz,a BTS még 7 évig együtt lesz és gondoljatok bele,az a 7 fiú percről percre híresebb,most már tényleg az egész világon ismerik a nevüket, megnyerték a Billboardot, olyan rendezvényeken vettek részt ahol még a híres amerikai elő adók sem, szóval én nagyon büszke vagyok a bandára <3 a fanokra viszont nem,annyira elszállt magától a legtöbb army,olyan szemtelenek lettek,szerintem már szegény fiúknak is a hó cipőjük tele lehet tőlük
2018. dec. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
#4, én egyáltalán nem utálkozásból mondtam, amit mondtam. Nem rosszak ők, jól énekelnek, jól táncolnak, elismerésre méltó a kitartásuk. De! Vannak azért olyan koreai hírességek, akik még náluk is tehetségesek, és nyugaton mégis kevésbé ismertek. Gondolok itt pl. Lee Hongkira, akinek a hangja egészen elképesztő, és mégsem annyira ismert nyugaton, csak bizonyos körökben, de a BTS mindenkinek elsőre beugrik. És az a baj, hogy sok army nem akar más koreai bandákat, vagy épp szólóénekeseket megismerni, csak a BTS-t hallgatja. Ezért mondom, hogy tényleges kpopperből nincs annyira sok, inkább csak azokból, akik csak a mainstream kpopot ismerik.
2018. dec. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Más ízlésével nem igazán tudsz mit kezdeni :)

Itt játszik közre az "ízlések és pofonok" idézet

Tényleg manapság sok ARMY van a világon,de be kell ismerni a fiúk irtó jól néznek ki(sokban ez játszik közre) aztán ott van hogy hibátlanul táncolnak és a hangjuk is jó, elképesztő rappereik vannak egyszóval,a vokalistáknak kiváló hangjuk van egyszóval TEHETSÉGESEK

Cukik, példát mutatnak, kitartóak,tudom hogy más banda is keményen dolgozik és mindenki nagyon tehetséges aki ott van,ismerek én más bandákat is és szeretem is őket ilyen pl a SHINee,vagy az EXO, mégis a BTS az a banda,akihez a legjobban ragaszkodom,ez egy máig megmagyarázhatatlan érzés számomra..

2018. dec. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem Jungkook-nak van olyan szép hangja mint Lee Hongki-nak:)
2018. dec. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

#6, igen, helyesek a fiúk, de tényleg csak ez számít? Az, amit nem szeretek a kpopban, az az, hogy nagyon a tökéletes külsőre mennek rá. Igen, tudom, a többi bandánál is így van. Igazából meg tudom érteni azokat a lányokat, akik (részben) a külsejük miatt rajonganak értük, hazudnék, ha azt mondanám, sosem csináltam ilyet. De azért ez valahol mégsem oké.


#7, Jungkooknak tényleg szép hangja van, de szerintem nem annyira jó, mint Hongkié. Szerintem nem vagyok elfogult, az előbb direkt meghallgattam pár szóló számot Jungkooktól, és objektíven megfigyelni, és arra jutottam, hogy nagyon jó hangja van, de nem közelíti meg Hongkit. :)


Mindegy, ízlések és pofonok. :D

2018. dec. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Mihez képest, ugye. Szerintem most a régebbi viszonyokhoz képest elég sokan lettünk, leginkább amiatt, hogy a BTS "betört" Amerikába, meg ott volt a világturné, albumok.... kimondottan mozgalmas évet tudhatnak maguk mögött.


Kpoppernek lenni gyakran egyet jelent azzal, hogy sikítok, ha látom egy pillanatra oppa kockahasát. Azért van egy tömör kpop zenét kedvelő réteg, akik nem ilyenek. És tudnak hatással lenni a kicsit azokra, akik kicsit elragadtatják magukat. Mint, amikor összegyűjtik a szemetet a koncert után közösen (mmint a rajongók), vagy egymáson segítenek, gyűjtéseket rendeznek jó ügyek érdekében. Szerintem ez egy szuper dolog, csak a hangosabbak láthatóbbak.


Szóval én azért örülök, hogy többen is közelebb kerültek a kpophoz. Annak már nem, hogy csakaBTS. Nem az a baj, hogy egy csapatot szeretnek, hanem az, hogy akkor ők a mindenek és a többiek magasról le vannak...


Egyébként én "multifan" vagyok, szóval csak örülök, ha valaki betéved egy kevésbé ismert csapat rajongói csoportjába ^^

2018. dec. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én eléggé bírom a kpoppot, színes kis világ,tele cuki tehetséges fiúcskákkal/lányocskákkal akik aranyosak és szexik is tudnak lenni at the same time but a való életben a földig elvannak keseredve a magán élet hiány miatt és a hócipőjük kivan a pénz éhes cégjüktől ami minden sz@rságot rájuk erőszakol a money érdekében

Bevallom 2017 szeptemberéig akár milyen híres volt már akkor is a kpop,semmit sem hallottam róluk, aztán barátnőm jóvoltából lettem ARMY, Shawol, és még sorolhatnám, talán Blink,de a Blackpink iránti érdeklődésem végleg megcsappant egy pár hónapja

Először azt hittem minden jó,van ez a sok gádzsi ottan nekik, pénzelik őket, énekelnek, ugrabugrálnak,jaj milyen jó lehet idolnak lenni, hát hogyne... kész pokol az egész,egy átlagos embernek is van elég gondja egy napra,akkor nekik mennyi?

Evel arra szeretnék kijukadni hogy tik,akik talán végképp semmit nem tudtok az egész kéjpáp cuccról,nem kéne a levegőbe beszélni nektek sem ha nem tudtok róla semmit mert hülyén jön ki

Sok ember azt hiszi,aki real fan azt majd az idióta beszólásokkal kiábrándtja a szeretett műfajából,meg ő milyen menő ha beszól egy kpop fannak, aztán a 60 éves Elvis Presley-vel jön elő,hogy ő sokkal jobb volt mint ezek a kínai b**ik, hát kérem,aki lenézi azokat a fiúkat (tegyük fel pld a BTS-t mert rájuk hárul most a legtöbb utálkozás mert percről percre híresebbek *irigység ide vagy oda lol*)

Szerintem nem épp szar banda ha Amerikából 7 díjjal (vagy talán még keveset is mondok) tértek vissza, aztán Michael Jackson lány tesójával is össze futottak,és itt kitudja az Asia Awardson hány díjat zsebeltek be megint csak,mert bisztos nem egyet 🤔


Sorry for disturb, i'm just a proudly ARMY 😛

2018. dec. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!