Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen zenét érdemes megmutatn...

Milyen zenét érdemes megmutatni valakinek, aki eddig nem hallgatott K popot?

Figyelt kérdés
Nem az a cél, hogy az illető örökre megutálja a koreai popot, szóval nem a BTS - Converse High-t szeretném neki megmutatni például (bocsánatot kérek azoktól akik szeretik, de szerintem egy förtelem lett). Szóval valami lightosabb (nem tudom hogy fogalmazzam) K-popot tudnátok mondani? Akár 1 szám, akár 1 banda is lehet, akiknek érdemes meghallgatni a zenéjüket.

2018. jún. 9. 19:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Vinxen
2018. jún. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Na , nem csak annyit akrtam irni , hogy Vinxen mert arra mást is kiad.. Az underground énekesek és rapperek nagyon jó zenéket csinálnak koreában, én ezekből inkább rapperekt ismerek. Vinxen, Haon, Bully, Sandy, (plussz az egész Kiff Clan kb.) érdemes meghallgatni őket jók a szövegeik. Van egy műsor is ahol rappeltek a High School Rapper 2.
2018. jún. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:

Én is a hiphopot meg rnb-t ajánlom. A Groovyroom Everywhere cimű albuma pl nagyon jó és mindenféle stílusú zene van rajta. Rapperek közül Bewhy-t érdemes mutatni, nekem sok barátomnak tetszettek a számai. (Pl. Scar, Forever).

Egyetértek az előttem szólóval, a Kiff Clan is nagyon jó. Meg a High school rapper 2-ből az összes szám jó. Az 1. évadból is vannak jók (pl. Osshun Gum - Come for You)

Ha meg mindenképp pop-ot szeretnél mutatni, akkor a Winner Exit című albumát ajánlom, meg G-Dragontól a Kwon Jiyong albumot.( bár ez megint inkább hiphop)

2018. jún. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Semmiképp sem kpopot :D Pont elég, hogy ő IS ezt akarja hallgatni, nem kell, hogy a feltűnésiviszketegséget is átvegye a sok "különleges" kpoppertől :D
2018. jún. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Mindent, ami EXO^^ legelsőnek tőlük mondjuk a Black Pearl, Growl, Power (utóbbi kettő a téli Olimpia zárásán is volt idén💗), The Eve, Been Through, de tényleg minden dalt ajánlanám^^

Vagy ami még eszembe jutott Pristin V - Get It^^

2018. jún. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha te is hallgatsz akkor a te kedvenc számaidat mutasd meg, vagy a legnépszerűbbeket.
2018. júl. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :)
2018. júl. 12. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!