Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen zenét érdemes megmutatn...

Milyen zenét érdemes megmutatni valakinek, aki eddig nem hallgatott K popot?

Figyelt kérdés
Nem az a cél, hogy az illető örökre megutálja a koreai popot, szóval nem a BTS - Converse High-t szeretném neki megmutatni például (bocsánatot kérek azoktól akik szeretik, de szerintem egy förtelem lett). Szóval valami lightosabb (nem tudom hogy fogalmazzam) K-popot tudnátok mondani? Akár 1 szám, akár 1 banda is lehet, akiknek érdemes meghallgatni a zenéjüket.

2018. jún. 9. 19:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én nem igazán szeretem a kpop-ot, sőt a legtöbb szerintem giccses gagyi, de HYUNA - 'Bubble Pop!-ra azt mondom hogy kifejezetten jópofa, dallamos.
2018. jún. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Szemelytol fugg. Erdeklodni kell, milyen zenet szeret amugy a szemely, es olyan egyuttest valasztani, aminek van olyan szama vagy olyan az egyik koncepcioja, ami az egyebkent hallgatott zenei alapjan jo benyomast tehet ra.


Amugy en sima k-hiphopot, rnb-t vagy rapper szoktam legtobbszor mutatni. :)


Az en ajanlottaim:

rap monster - joke

heize & dean - and july

blackpink - whistle vagy stay

red velvet - bad boy vagy ice cream cake

nct - cherry bomb vagy the 7th sense (de toluk minden unittol (kiveve a dream) majdnem mindegyik:D limitless vagy fire truck is pl)

zico & crush & dean - bermuda triangle

clc - black dress

exo - the eve vagy monster, esetleg overdose

2ne1 - come back home vagy i am the best

bts - cypher pt 4 vagy baepsae

kard - don't recall

sunmi - gashina

4minute - crazy vagy canvas

g-idle - latata

block b bastarz - zero for conduct vagy make it rain

dean & zico- pour up

hyolyn - dally

mfbty - buckubucku



Ennyi jutott eszembe. De nem mindenkit lehet siman megfogni a zenevel. Az kell, hogy lassa,ok sem kulonboznek annyira az o kedvelt eloadoitol. Pl. ha valamelyik csapat tancolt az o kedvenc eloadojanak a szamara, covert csinalt belole, akkor mutasd meg neki. Ilyesmik. Es ha dalt mutatsz, szerintem egy lyrics video a legjobb valasztas, sokan azert idegenkednek az idegen nyelvu zenetol, mert nem ertik.

2018. jún. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm, lesz miből válogatni! :)
2018. jún. 9. 22:33
 4/17 anonim válasza:

BTS V soloja pl. :)


G-Dragon: Heartbreaker (ha ez nem tetszik neki hát nem tudom xd)

Taeyang: Ringa Linga

BTS: I need U (ez is mint a Heartb.)

2018. jún. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
Amúgy ssozol? XD a nevedből ítélve
2018. jún. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
Ja és Twice: Signal is nagyoooon jó❤
2018. jún. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha nyugati zenéhez van szokva, akkor inkább szerintem k-rockot mutass neki!


N.flyingnak pl. nagyon jó, dallamos számaik vannak:) Ezenkívül a The Rose, FT. Island együtteseket ajánlom még. Ők egyébként mind hangszereken játszanak, szóval nem igazán táncolnak, ha ez esetleg furcsa lenne az illető személynek.

2018. jún. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Igen, az N. Flying nagyon jó ötlet.

És még senki nem írta, szóval: Jackson Wang - Okay


Ismerősöm, aki nincs oda a "vágott szemű, kínai kislányokért", őneki tetszett nagyon a BTS - The rise of Bangtan, Boyz with fun és a Ma city.


Akkor ott van J-Hope mixtape-je (+Mama), RM szólószámai, Agust-D és Taehyung szólói.


Egyébként mutathatnál neki covereket, és akkor megkedveli az énekest, majd esetleg utánanéz ő maga, hogy az illetőnek milyen saját dalai vannak.

2018. jún. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

#5: Igen, SSO-zom, de ez régi felhasználóm/karakterem :D azóta lett egy új.

Köszönöm a segítséget, még több válogatnivaló :3

2018. jún. 11. 15:50
 10/17 anonim ***** válasza:

Attól függ, amúgy milyen zenéket szeret.

Húgom pl szereti a CL MTBD-t, táncoltak is rá, ill a DG&TaeYang Goodboy tetszett neki, azt random hallgattam és kérte, küldjem át.

Apa inkább a rockot kedveli. Neki pár keményebb FT, meg a B.A.P Monologue volt, amire azt mondta egész jó.

Egyik fiú barátomnak pedig a B.A.P (YongGuk&DaeHyun duó) I remember volt az, amire azt mondta ez tök jó. Pedig ő aztán nem szereti a kpoppot :"D

Suju Lo Siento

Kard You in Me

B.A.P Wake Me Up, Hands Up, Angel

Jay Park számok

Ha szereti a rappet érdemes neki olyat is mutatni.YongGuk Yamazaki, Zico B.A.P Pray

Taemin Goodbye

JYJ Heaven

Tényleg attól függ, milyen stílusú zenéket kedvel :D Illetve hogy klippel együtt vagy csak a számot akarod megmutatni. Mennyire érdekli, fontos neki a dal szövege. Mert akkor lehetne egy jó, mélyebb szövegű dalt mutatni felirattal

2018. jún. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!