Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 11 évesen kezdtem szaxofonozni...

11 évesen kezdtem szaxofonozni. ( a tobbi lent)!?

Figyelt kérdés
Most vagyok 13 es fel es mar lakodalmakba jarok meg egy egesz ejszakat vegig fujok mulatosat, jass-t ha kell. Szerintetek valaha csinalt mar ilyet valaki? Ebben a műfajban ( mulatós) mert azt mondtak sokan hogy jeletsem be a guinesse rekordot de en nem tudom... ez igaz lehet? Kicsit olyan hihetetlen.!?
2018. ápr. 23. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
xD Nézz utána Charlie Parker-nek! ;)
2018. ápr. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, hogy mulatósban... :D Arról nem tudok nyilatkozni. Csak először a jazz-en akadt meg a szemem.
2018. ápr. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerinted olyan nagy dolog, hogy 2 év alatt megtanultál mulatós zenéket szaxofonon?

:D

2018. ápr. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem az hanem h ennyi zenet
2018. ápr. 24. 07:02
 5/5 anonim ***** válasza:
ügyes vagy nagyon, és bizonyára kitartó hiszen sok embernek évek alatt nincsenek meg az alapok, és még hasznát veheted ennek a tudásnak, pl pénzt kereshetsz, viszont nem hiszem hogy van ilyen guinness rekord de bajod nem lehet belőle ha szeretnéd megpróbálni legfejjebb azt mondják bocsi nem
2018. ápr. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!