Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az IDOSER...

Mi a véleményetek az IDOSER programról? Használtátok már? Bejött nektek valamelyik dózis? Én mindjárt a Gate of Hades-szel kezdtem, hát, rosszul tettem.

Figyelt kérdés
2009. dec. 13. 17:46
 1/9 A kérdező kommentje:

[link]

ittvan, annak, aki nem ismeri. letöltésekben a programot kell leszedni, aztán a leírásoknál a képre kattintva a dózist. a programban open dose-re kell katt, kiválasztod, aztán már megy is.

2009. dec. 13. 17:49
 2/9 anonim ***** válasza:

Ismerem, én nem vettem észre semmilyen változást, csak annyit, hogy lefárasztott a monoton zúgás.


A Gate of Hades milyen hatással bír / kéne bírnia?

2009. dec. 14. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Égett a bőröm, amikor anya beszélt hozzám vízcsobogást hallottam, és úgy láttam hogy elég az arca. Amikor sötétben voltam arcokat láttam mindenfelé, és papámat láttam amikor felakasztotta magát. Meg tesóm hangját hallottam, holott nem volt otthon, pestenm volt. Utána egy szörnyszerűség ugrott be a képernyőre miközben tvztem. Szörnyű volt. :S
2009. dec. 14. 11:57
 4/9 anonim ***** válasza:
Javaslom akkor, hogy csak olyanokat hallgass ezentúl, melyeknek pozitív hatásuk van.
2009. dec. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
kedves kérdező, meddig tartott a hatása? :)
2010. dec. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
az durva...a vízcsobogás mellett hallottad mit akartak mondani nem? eléggé észrevehető volt amikor a hatása alatt voltál, hogy valami nincs rendben? mármint úgyértem, hogy a szüleid könnyen észrevehették volna? :D
2010. dec. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem sokáig tartott. max 15 perc lehetett.
2011. jan. 3. 18:21
 8/9 A kérdező kommentje:
és nem, a szüleim nem vettek észre semmit :D
2011. jan. 3. 18:22
 9/9 anonim válasza:

Érdekes. Én is meghallgattam de velem semmi sem történt.

többet is kipróbáltam de egyzserűen semmi. Kiábrándító :/

2011. febr. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!