Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki szereti a Queen-t?

Ki szereti a Queen-t?

Figyelt kérdés

De úgy igazán, tehát ismeri A-tól Z-ig, oda-vissza a munkásságukat, és nem pislog, ha valaki a ,,Flick of the Wrist"-et vagy a ,,Mustapha"-t említi tőlük. :D


22/F


2017. dec. 23. 19:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem, de de keveset tudok róluk. A Mustapha Ibrahim számot pont ismerem, és tök jó.
2017. dec. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
#1 Gratula akkor, és ez minden szarkazmus nélkül! Valamiért nem kapja meg a kellő figyelmet ez a dal, ahogy sok más számuk sem, pl. a Sweet Lady, Dead On Time vagy az I Go Crazy (minden kevésbé ismert dalt felsorolhatnék igazából, de ezzel együtt én ugyanúgy imádom a mainstream-ebb dalaikat is).
2017. dec. 23. 19:30
 3/20 A kérdező kommentje:
Szóismétlés, sebaj. :D
2017. dec. 23. 19:47
 4/20 anonim ***** válasza:
95%

Én pl, de megvallom nem vagyok fanatikus Queen rajongó ettől függetlenül, csak Freddie -mániákus. <3


24N

2017. dec. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Ne sértődj meg, kedves 24N, de ti, nők miért csak a frontembert látjátok? :D Persze Freddie tagadhatatlanul az az ember volt, aki ,,ellopta a show-t'', de akkor is. :D Ezt nem értem a női nemben.... :D
2017. dec. 23. 22:37
 6/20 anonim ***** válasza:
90%
#5: Ha csak ezt nem érted bennünk, akkor boldog ember vagy. :)
2017. dec. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
87%

Valahogy nem zeneileg, hanem emberileg rajongok érte.

Zeneileg mind a 4-en a toppon voltak, főleg Brian.

De Freddie a zenetörténet valaha élt legnagyobb alakja, nem lehet érte nem rajongani.

A többiekből -Deacon kivételével akivel nagyon egyet értek,hogy nem hajlandó részt venni ezekben a "Queen utánzatokban"- pedig kiábrándultam , hogy a mai napig le akarják húzni még a 100. bőrt is erről az egész együttesről és Freddieről.


Kicsit elkalandoztam bocsi :)

2017. dec. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

#6 Nem csak ezt nem, de az már a ,,Felnőtt párkapcsolatok" kategória. :D


#7 Teljesen igazat adok egyébként, bocsi, ha félreértettelek. :D És igen, én sem nézem jó szemmel, hogy Brian és Roger manapság mit művel, azt pláne nem értem, hogy mit látnak abban a glambert gyerekben. A legnagyobb jóindulattal is csak átlagos képességű, meg nincs meg a hangjában az a tökösség, az a rock and roll, ami Freddie-ében volt.

2017. dec. 23. 23:53
 9/20 A kérdező kommentje:
Amúgy mind a négyen toppon voltak, zenész vagyok, úgyhogy van egy kis rálátásom. :) Ilyen zenekar nem lesz több.
2017. dec. 23. 23:57
 10/20 A kérdező kommentje:
Ja, bocsi, te is írtad, hogy mind a négyen. Áhh, éjfél tájékán már kicsit megrövidül az agyam... :D
2017. dec. 23. 23:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!