Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki szereti az Evanescence-től...

Ki szereti az Evanescence-től a Bring me to life című zenét?

Figyelt kérdés

2017. nov. 5. 21:23
 1/6 anonim válasza:
Én, bár jó régi szám.
2017. nov. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is, én amúgy mindenféle stílusban tudok jót találni, csak hogy még valami egyebet is írjak, mert hogyha ideírjuk csomóan, hogy "én,én,én!" azzal mire mész?:D 25/L vagyok, többnyire olyan sima popot hallgatok, de amúgy sokféle stílusból áll össze, hogy mit szeretek, főleg hagyományos, hangszeres zenéket hallgatok, de a digitálisak között is lehet jókat találni. Szeretem a meleg, boldog hangulatú, meg a másnak gondolom már netán nyálas zenéket is, meg szeretem a kemény, ütős stílusúakat is, meg az ilyen hűvös stílusúakat is, mint a Bring me to life. Szeretem a bohókás, meg az "odavágós" dalokat is, a bohókásakat nem mindet, de mondjuk azoknak is a fele élvezhető. Mindenféle hangulat -és tempó jöhet, és minden évtizedből.
2017. nov. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is :D

De szerintem a My Immortal (természetesen a Band Version) jobb. :)

2017. nov. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Istenem én nagyon imádom egyik kedvencem Amy Lee 💓💓
2017. nov. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 raudaeirikr válasza:

Basszus, ctrl+v-vel rossz mondat ment át véletlenül, nem lehet törölni valahogy?


Szóval: Én nagyon szeretem, bár az Evanescence többnyire nekem kicsit vontatott, de ez a számuk a hivatalos klippel kapásból felkeltette a figyelmemet és nagy hatással volt rám, előkelő helyre került a gyűjteményemben. Később véletlenül elém került egy koncertfelvétel, ahol az énekesnő egyedül(!) adja elő, közvetlen utána átmenet nélkül a "Torniquet" című számmal, na attól egyenesen lehidaltam, pedig az élő felvételeket általában kerülöm. De ez az egyik legjobb előadás amit valaha láttam.

2017. nov. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 raudaeirikr válasza:
Apropó, a szám vagy a zenekar kedvelőinek ajánlanám figyelmébe az "Unsun - A single touch" című számot, esetleg a "Sirenia - The Last Call", illetve ezek további műveit.
2017. nov. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!