Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki szereti a 30 seconds to...

Ki szereti a 30 seconds to Mars-t és Jared Leto-t? Mennyire szeretitek?

Figyelt kérdés
2017. nov. 22. 15:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Van pár 30 Seconds to Mars dal, amit bírok (pl. This is War, meg The Kill), de a legtöbb zenéjüket számomra kicsinálja, hogy grandiózusabbnak, akarnak tűnni, mint amennyire valójában képesek, főleg a VÓÓÓóóóÓÓÓóóÓÓ-kórusokkal, szóval nem vagyok oda. Viszont Jared Leto-t bírom, mint színészt. Az American Psycho-ban, meg a Fight Club-ban ugyan nem kapott túl jelentős szerepeket, amit csinált bennük, azt jól csinálta, a Requiem for a Dream-es alakítása meg kifejezetten ütős volt.
2017. nov. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kösziba válaszodat. Igazábol én kifejezetteb rajongókat keresek, csak nem engedték ugy feltenni a kérdést... xD

Örűlök és jó ezt hallani hogy van aki valoban szereti Jared-et mint szinénszt. Mert az a tapasztalatom, hogy itt M.O.-n nem nagyon tudják ki ő. Pedig van egy pár filmje, zseniális alakításokkal. Még ha kisebb nagyobb szerepekkel is de van. Nem véletlen kapott Oscar-t. :D

Igen, de a Mr. Nobody is nagyon jo, a Pánik szoba is, a Mielött meghaltam,na ott egyszerűen brutális.

Az American Psychoba pl ugy gondolom hogy valoban kevés szerepe volt, viszont az nagyon is lényeges volt, az alakítása meg egyszerűen brutál. :)

2017. nov. 23. 01:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!