Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért fikázzák és minősítík...

~baby~ kérdése:

Miért fikázzák és minősítík le a One Directiont, olyanok akik nem szeretik?

Figyelt kérdés
Sosem tudtam megérteni, szóval aki tett már ilyet kíváncsi lennék hogy tud-e normális választ adni.

2016. nov. 4. 15:15
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
85%
Mert ahogy mondtam én tudom mit beszélek, és ez csak egy futószalagon legyártott, pillanatnyi játék. Ez az egész hidd el, mint egy film, tökéletesen meg van rendezve. Sokszor még a benne lévők, fiúk, lányok sem tudják felfogni mi zajlik körülöttük. :)
2016. nov. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
25%
Azért mert mindenki borzasztóan álszent. Mindenkinek van valami amiért rajong,igen nekem a 1D és a 5SOS de ezerféle más zenét is hallgatok,szóval a zenei ízlésem nem szűkült le a mások szerint "nyálas,szar" bandákra. Egyszerűen nem tudom felfogni,hogy másnak miért nem tökmindegy ki mit hallgat. Miért kell ezzel törődni? Nekem nagyon fáj ha leszólják akiket szeretek és van bennem annyi tisztelet,hogy nem szidom más kedvencét. Persze ha egy régebbi nagy együttesről van szó,az egyből király,az az igazi zene,hogy képzelik azt,hogy leszólják meg minden,ami igaz,de például én még sosem rajongtam semmiért úgy mint értük és őszintén rosszul esik,hogy ennyire leminősítitek.
2016. nov. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
75%
Mert ugyanolyan gagyi, mint az összes ilyesféle boyband...
2016. nov. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 do98xoxo válasza:
100%
Igazából nem nagyon akarok beleszólni a vitába csak annyit, hogy szerintem mind a két oldalnak igaza van. Eléggé egyértelmű, hogy az 1D,5SOS is tömeggyártmány és leginkább a tiniknek szól. De én is és rajtam kívűl nagyon sok rajongó szerint mégis van valami a zenéjükben ami megmozgatja az embert. Persze én is hallgatok a klasszikustól(pl Mozar) kezdve az ACDC-ig minden féle zenét de akkor is szeretem ezt a bandát. És itt látszódik sajnos, hogy mennyire elanyagiasodott a világunk, hogy csak azért híres ez a banda mert sok pénzt hoz. Amúgy meg ez nem az ő hibájuk, az ellőttem szólóval értek egyet hiszen sokszor azt se tudják mi folyik körülöttük. Ez csak a nagy cégeknek jó hisz, ez csak nekik kedvez. Akinek pedig nem tettszik az maradjon meg a saját zenéjénél és ne fikázzon mást akkor sem ha tömeggyártmány.
2016. dec. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!