Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért fikázzák és minősítík...

~baby~ kérdése:

Miért fikázzák és minősítík le a One Directiont, olyanok akik nem szeretik?

Figyelt kérdés
Sosem tudtam megérteni, szóval aki tett már ilyet kíváncsi lennék hogy tud-e normális választ adni.

2016. nov. 4. 15:15
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
88%

Nézz utána ki volt az a Lou Pearlman, nézz utána a Backstreet Boys-nak, a Take 5-nak, az *nsync-nek, és társainak.


A One Direction ugyanezt a vonalat képviseli. Egy célja volt ezeknek a bandáknak. Minél több pénzt termelni, minél gyorsabban, addig amíg aktuálisak. Ha nem kellenek már a médiának, akkor eldobhatók.


Itthon ezt a műfajt Kozso ragadta meg a Bestiák, Shygys, Picasso Branch, Taboo, és még rengeteg csapattal.


A különbség a mai és a régi között, hogy régen tényleg kellett tudni valamennyire énekelni. A Backstreet Boys például a mai napig jól énekel és remek élő koncerteket nyomnak, attól függetlenül, hogy ugyanazokat a gyártósorról lekerült tucat zenéket játszák, mint régen.


Ez egy színjáték, amit a hozzád hasonló kislányok bekajálnak. Minden fiúnak/lánynak megvan a maga szerepe. Kozsonak erre például rettentő jó listája volt mindig, mindig megtalálta a legeladhatóbb embereket. Aztán jött a nagy hírverés, hogy új banda, jöttek az interjúk, bemutatkozó lemez, amit természetesen Kozso bandája is reklámoz, az Ámokfutókkal. Tökéletes média átverés áldozatai vagytok Ti is.


Persze azért a '90-es években Lou Pearlman és itthon Kozso tényleg nézte is, hogy énekelni kell, mert anno lehetetlen lett volna dolgozni. Ma már van egy autotune nevezetű csoda, amit a One Direction és hasonló szenny társai használnak, hogy elfogadható minőségben kerüljön fel iTunes-ra a dalocska. :)

2016. nov. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
54%

Hogyha szerinted a One Direction jelenti a minőségi zenét, akkor hallgasd meg ezt az albumot, és hidd el: megváltozik a véleményed.


[link]

2016. nov. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
64%
Sajnos engem is beszippantott annak idején az 1D világa. És pontosan arról szólt, amit a 6os leírt. Mára már én is átlátom az egészet. És sajnos ez a banda törte meg az igazi énem. De azóta máshogy látom, és utálom a mainstream dolgokat.
2016. nov. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Oh te jó ég...először is senki ne szólítson kislánynak mivel azt se tudjátok ki vagyok, milyen korú. Fogalmam sincs miért hiszed/hiszitek azt hogy attól hogy szeretem a 1D-t nem ismerem esetleg hallgatom Herman Li-t, a The Beatles-t vagy a Backstreet Boys-t stb.

Másodszor pedig valószínűleg úgy alkottál/alkottatok véleményt hogy maximum (és akkor még sokat mondok) 3-4 számukat nem hallgattad meg és nem is ismered őket. Nem én sem azt mondom hogy ismerem őket..de mégis..

Azt irjátok hogy mind sablon . Kérlek ennyi erővel a rock, metal vagy bármelyik zene sablon hisz mind ugyan arra épül. Mégis ezek a zenék azok amiket a "jó zene" példájaként hoztok és ezt most úgy mondom hogy nincs bajom a pl.: rock, punk-rock zenével mert rengeteg kedvenc zenekarom ezt a műfajt képviseli.

Szerintem nem kéne általánosítani ugyanis a nem mindenki olyan hogy a szülei pénztárcáját lenyúlva megy el a koncertekre. Én értem hogy a minél több pénzszerzés és a "lenyúlás" a cél, hisz mindenhol ez megy de aki már nem szorul a szüleire és mégis elszánja magát hogy elmegy egy koncertre és végigdolgozza pl a nyarat és költhetné 100 más dologra ezt a pénzt mégis elmegy annak oka van mégpedig az hogy a zenekar megmozgat valamit az embereken és lehet kívülrő nézve kissé sablonos de a több ezer koncert több millió emberrel nem ezt igazolja.

A kérdésemre még mindig nem kaptam választ miszerint miért kell "szenny"-nek "tömeghulladéknak"-nak nevezni őket. :)

2016. nov. 22. 16:15
 15/24 A kérdező kommentje:
Még hozzátéve nem is a kinézetük miatt szeretik/szeretem őket. Tudom hogy úgysem fogja ezt elhinni senki. De a fiúk az évek során elég sok változáson mentek keresztül külsőleg (is) és természetesen meg van követelve egy alap kinézet de ne mondja nekem senki hogy ma stílusosnak/divatosnak számít a virágos öltönyt, a hosszú haj esetleg francia sapka egy férfin. Pedig igenis viselik ezeket a darabokat előszeretettel.
2016. nov. 22. 16:27
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

A nickneved és a stílusod alapjá tudni lehet, hogy nem egy felnőttről van szó.


Engem úgy ahogy van az egész nem érdekel, már csak azzal húzzák az agyamat, amikor mindenki azzal jön, hogy de milyen szuper, ilyen jó és mindenkinek szeretnie kell. Meg te miért nem szereted, te hülye vagy meg az egyéb dolgok, köztük az ilyen kérdések is mint amit most te kiírtál. Minden egyes együttest, énekest, festőt, színészt utál valaki. Mi olyan felháborító ezen? Nincs mindenkinek egyforma ízlése, neked tetszik, mész tovább. De nem, két hülye leáll egymással veszekedni, de hogy szerinte miért rossz és szerinted miért szuper. Én metált hallgatok és sokan fikázzák őket és akkor most mi van? Leszakad a világ? Ki a francot érdekel? Nem fogok itt hisztizni, hogy jaj de a szomszéd Pistike csúnyákat mondott róla.

2016. nov. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 veterán vas ***** válasza:
60%

A válaszadók között vannak olyanok, akik már hallottak igazán jó zenéket. Így könnyedén el tudják dönteni, hogy az One Direction nem az.

Ebből következik amit Te is észrevettél: fikázzák, leminősítik, és persze nagyon nem szeretik.

Ennyi.

2016. nov. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom csak a '63-65 közötti Beatlest hallgatod.
2016. nov. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Na látod, pont erről beszéltem. Nektek erről fogalmatok sincs, mi megy ma a zeneiparban. Aki benne van/volt, az tudja. :)

Én úgy mondtam véleményt, hogy jelenleg is aktív DJ vagyok, nem fogom megmondani, hogy ki, így is elég gáz, hogy válaszoltam.

Tudom, hogy mik vannak, elém is nyomtak már szerződést, több oldal papír, amin meg voltak a szabályok.

Segédkeztem már fiúcsapat összehúzásában, úgyhogy tudom mi ez az egész. Nagyon durva dolgok vannak, amiket "kívülállók" nem is tudnának felfogni, ha kiderülnének dolgok.

Szerepek, szereplők, jelenetek... :)

2016. nov. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Most komolyan a nicknevemből szűrted le hogy 'kislány' vagyok amit évekkel ezelőtt csináltam..

Én nem mondtam egy szóval sem hogy szeretni kell mindenkinek, azt sem hogy tökéletesek...csak hogy miért kell őket csúfolni ha nem tettek ellenetek semmit.

2016. nov. 22. 22:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!