Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 14-15 évesen milyen zenét...

14-15 évesen milyen zenét hallgattok/hallgattatok?

Figyelt kérdés
Én Metallicát, Iron Maident, de a többi osztálytársam csak ilyen nyávogós dalokat és kigúnyolják az én zenei ízlésemet. Miért?

2016. okt. 16. 13:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
74%
Slipknot, mainstream Metallica, Offspring, AC/DC, Pantera
2016. okt. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen minden elképzelhetőt összehallgattam, kerestem a stílusom. Aztán 15 éves voltam asszem, amikor elkezdtem masszívan Pink Floydot, utána meg Opethet hallgatni. Persze volt más is, de ezeket tényleg nonstop tudtam hallgatni. Még mindig szeretem őket.

18/L :)

2016. okt. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól emlékszem ebben a korban nekem is az Iron Maiden volt az atyaúristen. Ehhez képest 10 év alatt sikerült eljutnom az indie-alter vonalhoz :D Metált már egyáltalán nem hallgatok.
2016. okt. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
80%

Kezdjük azzal hogy 12 éves lány vagyok. Egy átlagos lány aki átlagos ruhákba öltözködik mert az anyja csak az hajlandó neki megvenni, pénzt keresni meg nem tud hogy magának vegyen ruhát. Átlagos barátai vannak és átlagos napjai mikor egy gyönyörűséges szép napon megismerkedik a METÁLLAL!!!! Meghallgat néhány metál számot és rájön hogy imádja. Metált hallgat. Metál fan. Elkezd fekete ruhákba öltözködni de ettől az átlagos barátai nem hagyják ott. Nem csúfolják ki. (Jó mondjuk néhányszor megkérdezik h sátánista vagyok e de a válaszom mindig NEM). Szemüvegét átváltja kontaklencsére. És SENKI NEM VETI MEG AMIÉRT SZERETI A METÁLT!!!!

(Ez én vagyok) 12/L

2016. okt. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
24%

Metallica az élet :D

Nekem még a Bullet For My Valentine volt az amit magam találtam és szerettem meg és szerettete meg velem a Metált de volt Rammstein meg System Of A Down is

Amúgy ne foglalkozz velük énis megkapom szinte minden nap hogy szar amit emberi kéz hangszerrel gyártott de nemérdekel xd ne foglalkozz velük nemtudják mi a jó, hallgasd bátran

2016. okt. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
34%
A fórumozók körében kissé túl van hypeolva a metal és alműfajai. Kissé irritáló , pedig nekem minden műfajból van kedvencem
2016. okt. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 D-Mano ***** válasza:
74%

Dalriada, Kalapács, Depresszió, Agregátor, Nevergreen, Xandria, Delain, Beautiful sin, Leaves eyes, Krypteria, Silentium, Darkseed, Draconian, Cradle of flith, Ordo funebris


Már nem emlékszem, hogy ezeket is ekkor hallgattam vagy később szerettem meg: Remembrance, The Agonist, Arch enemy


Igazából nekem az volt akkoriban vicces, hogy a "mi a kedvenc számod?", "ki a kedvenc előadód?" kérdésekre mindenkinek ugynazok voltak a válaszai, és mindig az aktuális trendet tükrözték.


Ettől függetlenül nem érdemes egymás zenei ízlését kigúnyolni vagy egyáltalán lenézni, semelyik oldalról sem.


21/F

2016. okt. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Rozsda~RUST ***** válasza:
Most Akelát minden mennyiségben.
2016. okt. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
69%

Egy átlagos 14-15 éves a szokásos "AK26 HALLGATÓ VAGYOK BICSÍZ DÖGÖLJETEK MEG"-et hallgatják (az a ciki hogy a 9-11 évesek is, na mindegy)

Én 13 éves vagyok, Godsmack, AC/DC, Tankcsapda, Slipknot, Starset, Hollywood Undead, Blue Stahli, na ezek azok, amiket én ZENÉNEK nevezek. Egy pár együttest is imádok (Pl. Green Day) de őket nem nagyon hallgatom.

2016. nov. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
100%

Az én kedvenceim a Hollywood Undead (15 szám), és Iron Maiden (11), de mást is hallgatok, tőlük átlagosan 4-5 számot szeretek nagyon, ők: Three Days Grace, Marilyn Manson, Metallica, AC/DC, Guns'n'Roses, Slipknot, Gamma Ray, Green Day, Helloween, Leander Kills és Limp Bizkit.

15/L

2016. nov. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!