Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 14-15 évesen milyen zenét...

14-15 évesen milyen zenét hallgattok/hallgattatok?

Figyelt kérdés
Én Metallicát, Iron Maident, de a többi osztálytársam csak ilyen nyávogós dalokat és kigúnyolják az én zenei ízlésemet. Miért?

2016. okt. 16. 13:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
62%
Ne foglalkozz velük. Nincs ízlésük.
2016. okt. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%

Heló!


Körülbelül akkor kezdtem el igazán zenét hallgatni, előtte Tankcspada volt, és pár magyar együttes főleg, meg Nightwish és még egy-pár.


14-15 évesen Slipknot, In Flames, Manson, Green Day, néhány Slayer szám, System of a Down És azt hiszem, akkor már folk metalt is, mint az Ensiferum. Dalriada...

(Most ezek megmaradtak, Klasszikus rock és a metal nagyon előtérbe került - bár én speciel nem hallgatok Metallicát, Maident, Motörhead-et, pedig az utolsó kettőn még kocnerten is voltam, hanem inkább Kinkset, Rollings Stones-t, Creadence-t, Doors, Who-t, Zeppelin, Kansas...)

Egyébként Te is kigúnyoltad az ő ízlésüket. Csak msot nem az ő szemükbe mondtad.

Szeirntem elegánsan vágj vissza. Egyszerűen kérdezz rá, hogy "Oké, leszóljátok, amit szeretek. Pontosítsátok már, hogy miért is béna? Magyarázzátok már meg lgéyszívese, hogy xy miért gáz, ahhoz kéespt, amit ti hallgattok?"

És esetleg oda lehet szúrni, hogy "Mert hangszerek vannak benne? Hogy olyan klasszikus számokat írtak, mint a xy? Hogy olyan mesterien kezeli ka hangszereket, hogy öröm hallgatni? Hogy az énekes hangja borzongató?..."

2016. okt. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
78%

Szard le őket. 12 éves korom óta folk/viking metált hallgatok leginkább, de nyitottnak kell lenni más műfajok iránt is. Attól te sem leszel jobb náluk, hogy leszólod az ő zenéjüket. Hallgassa mindenki azt, amit akar, ha az ő társaságuk nem tetszik, keress olyanokat, akikkel egy hullámhosszon vagy.

15/l

2016. okt. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
69%
11,5 éves korom óta CSAK rap-et hallgatok.15L
2016. okt. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
70%
AC/DC, Guns N' Roses, Bad Religion, Slayer, Sepultura, főleg ezeket hallgattam középiskolás koromban. Meg Prodigy-t, akik akkoriban kezdtek. Kissé más stílus, de valamiért az ő zenéjük is bejött. Nem csak akkor, még ma is.
2016. okt. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
82%

Uaral

Lifelover

Coldworld

Öröm

Happy Days

Suicidal Years

Dreariness stb...

Leginkább Depressive Suicidal Black Metált hallgatok 15/F

2016. okt. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
75%

Én régen csak Slipknot, Korn és "nu metál" társait hallgattam. De folyamatosan erősödött a koncert, hogy legyek nyitott a régi nagyokra, az elfeledettekre, egyéb meghatározókra, és a mai napra nézve már alig van olyan zenei stílus, amibe ne kezdtem volna bele, mert a maga módján lehet jó egy "teknós szr" is.


Aki azzal van elfoglalva, hogy kigúnyolja más zenei ízlésèt, az meg csatlakoztassa a segglyukára a száját.

2016. okt. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Tom Benko ***** válasza:
68%
Éppen akkor tágult a látóköröm. Addig Beatles, Queen volt, 16 évesen kaptam édesapámtól a Black Sabbath friss lemezét, hónapokig nem mertem belehallgatni, mert "sátánista" zenekar. Aztán megtettem - azóta tudom, milyen szörnyű a prejudikáció.
2016. okt. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
77%
Most mindenkivel közölted, hogy egyedi hópihe vagy. Buksisimi. Annyira sok ilyen vállveregetésgyűjtő kérdés van, sőt konkrétan ugyanilyet is láttam már. Rengeteget. Ha meg tényleg csak naívságból tetted fel, akkor meg tanuld már meg lesz*rni a hülye kis fingokat. Miért érnek ők annyit, hogy ezen agyalj, és kérdést tegyél fel róla gyakorin? Miért pazarlod az energiádat a nyomorékokra?
2016. okt. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés amúgy az votl, "miért". Há miért, miért? Mert a primitív emberek mindigis kiközösítették azokat, akik furcsák a számukra. Ez a társadalom, évezredek óta. Nem hiszem el, hogy ezt még sosem hallottad.
2016. okt. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!