Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Veletek is volt már úgy, hogy...

Veletek is volt már úgy, hogy amikor meghallgattatok újra egy olyan zenét, amit pár éve hallgattatok gyakran, előtörnek a régi, akkori emlékek?

Figyelt kérdés

2016. szept. 21. 23:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Méghozzá gyakran. Például a bécsi vidámparkban meghallottam egyik Neoton dalt magyarul és a szülőfalum bucsujában éreztem magam.

Vagy például a Balatoni nyár c. dalt hallva még a szemem is könnyes lesz és eszembe jutnak például a szigligeti diszkóban átélt szép emlékek.

2016. szept. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Régen sokat hallgattam egy John Adams darabot. Pár hete újra meghallgattam és beugrott hogy 2 éve hova raktam a telefontöltőmet.
2016. szept. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
sokszor és sok zenével vagyok így. amikor újra hallom a számot csak lehunyom a szemem és újra átélem a régi emlékeket
2016. szept. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkivel van így. Vannak dalok amik egy bizonyos lányra emlékeztetnek, mások pl. egy városra vagy egy utazásra, olyan is van amihez negatív emlékek kötnek, pl. ezt hallottam aznap amikor végighánytam egy éjszakát, szóval van sok. Nem hiszem hogy van ember aki ne így lenne.
2017. jan. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sőt,nekem olyan is volt,hogy az adott korszakra jellemző hangulatom, olyan emlékek,amiket már szinte el is felejtettem,valamint még álmok is
2017. jan. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!