Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az igazi rockerek tényleg...

Az igazi rockerek tényleg utálják az AC/DC-t, vagy ezt csak a metalheadek mondják?

Figyelt kérdés

2016. júl. 21. 18:01
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként hogy a kérdésre is válaszoljak, igen, vannak zenekarok, amiket többen szólnak le. Ezek közé tartozik az AC/DC, a KISS, a Bo Jovi, Bryan Adams... Egyes emberek úgy gondolják, hogy attól lesznek kemények, ha ezeket leszólják, és csak a Slayertől fölfelé számítják a keménységet, illetve ha mindent leszólnak, ami bombasztikus/teátrális vagy van benne a mainstream felé törekvés. Ennyi. Sokak szerint az AC/DC ugyanazt az egy riffet dolgozza fel sokszor, és nem énekelnek társadalmi problémákról. Leszólják a glam metalt, de azért számon kérik a Bon Jovin, miért nem maradt az. Szerintük szerelmes dalokat énekelni nyálas, illetve ami nőknek vagy középkorú közönségnek íródott, az nem igazi rock, hiszen azt természetesen tizen- és huszonéves fiúk döntik el, mi a rock, ezért Bryan Adams nem az. A KISS sokak szerint teátrális, túl bombasztikus, több a külcsín, mint a zene. Ezért szidják ezeket. Viszont, kérdező, nincs olyan, hogy rockerbizottság, aki eldönti, mit hallgatnak a nem létező igazi rockerek.
2019. júl. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

"Nem mondom hogy bennem nem volt olyan érzés amikor megláttam egy csajt guns n roseses haspólóban és minishortban, hogy basszus ez nem igazi rocker, de ki vagyok én hogy ítélkezzek?:D"


Miért ne? Én végigolvastam a rockzene történetét, egy sereg ilyen könyvem van, hallgatom ezt a zenét, vannak ilyen bandás pólóim, és nem mini, de sortjaim. Láttam élőben a Stonest, a Jovit kétszer, a Maident kétszer, a Gunsot, a Queent, a Smokie-t, McCartneyt és Ringót is. A rock nem a csimbókos hajú, csak feketében járó, nyári melegben megizzadó, sörszagú férfiaké kizárólag.

2019. júl. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Ja, meg kihagytam az Aerosmith-t, őket is szidják sokat.


Egyébként én még azokon nevetek, akik nem vesznek jó minőségű, jó anyagú pólót pl. a C&A-ban vagy a Tescóban, pedig az a pénz tényleg a kedvenc együttesednek folyna be, hiszen ők adját át a licenszet, de nem, mert aki ott vásárol, az tuti kamu rocker, mert csak a CDPincében meg az usapólóban vett dolgok igaziak, meg a piacon felvasalt logo, az igazi, tény, hogy azzal magad is lehúztad a kedvenc bandád, hiszen mari néni nem fizet jogdíjat a felvarrókért, de nem baj, legalább igazi rocker vagy mert nem a C&A-ból van Bon Jovid meg Guns'n'Rosesod.

2019. júl. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Tom Benko ***** válasza:
100%
A TESCO-ban van bandás póló?
2019. júl. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!