Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az igazi rockerek tényleg...

Az igazi rockerek tényleg utálják az AC/DC-t, vagy ezt csak a metalheadek mondják?

Figyelt kérdés

2016. júl. 21. 18:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
85%
Agysejtekkel rendelkező organizmus nem utálja az AC/DC-t.
2016. júl. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
82%
Az igazi rockerek AC/DC-t hallgatnak.
2016. júl. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
A metalheadeknek mi közük ahhoz mit hallgatnak a rockerek?
2016. júl. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
95%
Hát én nem hallottam még erről:D Én pl hallgatok rockot is metált is, acdc nem a kedvencem ez igaz, de nem utálom őket és nem is rosszak. Olyan meg nincs hogy valaki "igazi rocker". Ez teljesen szubjektív, mindenki gondol amit gondol, de a lényeg az hogy az illető mit gondol magáról. Nem mondom hogy bennem nem volt olyan érzés amikor megláttam egy csajt guns n roseses haspólóban és minishortban, hogy basszus ez nem igazi rocker, de ki vagyok én hogy ítélkezzek?:D
2016. júl. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretem nem is hallgatom, de nem is utálom. A kis grofót meg Király Viktort és társaikat, na őket utálom.
2016. júl. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
93%
Ha benned ilyen témák kapcsán még kérdések merülnek fel, ahelyett, hogy kőkemény elképzeléseid lennének MINDENRŐL, akkor neked még nem késő, még nem vagy teljesen retardált. Fogadj meg egy tanácsot... Ne foglalkozz ezekkel az idiótaságokkal, hogy ki az igazi rocker, meg mi az igazi metál, hogy a punkok ezt szeretik, a metalheadek azt nem szeretik. Mind a zene, mind az emberi individuumok túl sokszínűek ahhoz, hogy értelme legyen mindenféle határvonalakat behuzigálni, hogy mi minek számít. Ha szeretsz egy zenét, akkor mélyülj el benne, fedezd fel benne az értékeket, találj új zenéket, mesélj ismerőseidnek, hátha ők is ráállnak stb... Ha nem szeretsz egy zenét, akkor pedig lapozz, és hallgasd azt, amit szeretsz. Ilyen egyszerű. Nem kell agyonparázni magad, hogy "úr isten, szeretem a Sum 41-et DE HÁT AZ NEM IS IGAZI PUNK, mit fog szólni a többi punk?", kit érdekel? Légy, ami akarsz lenni, meg hallgasd, ami neked tetszik, és ne menj le full kreténbe. :)
2016. júl. 22. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Az általam ismert metalheadek mind szeretik az AC/DC-t.
2016. júl. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
78%

Az AC/DC nekünk inkább "sablon".

A rockerek persze szeretik.

L/Metalhead

2016. júl. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Tom Benko ***** válasza:
100%
Ki mondta ezt a baromságot?
2016. júl. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem meg ne pörögj azon, hogy mit divat az igazi rockereknek hallgatni, mert baromság. Ha tetszik hallgasd, ha nem akkor ne. KOmolyan mondom ez már durva hogy mindenki azon pörög hogy mit divat hallgatni.

Basszus én meghallgatok egy számot ha tetszik netán kiráz a hideg akkor hallatom, ha nem vált ki különösebb érzelmet belőlem vagy egyenesen szar akkor nem hallgatom ilyen egyszerű.

2016. júl. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!