Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Azt mondják, hogy nem engedem...

Azt mondják, hogy nem engedem ki a hangomat, mintha visszafognám és félnék, pedig én nem így érzem. Mit tehetnék ellene? Hogy javítsam ezt ki?

Figyelt kérdés

2016. júl. 7. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Screamelj
2016. júl. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sziaa,

Én is ugyanezzel a problémával küzdök, énektanárom már pár éve próbálja belőlm kicsalogatni az egészséges, magabiztos hangot. De sajnos nekem sem megy nagyon, bár mondjuk nekem közrejátszik, hogy emberek előtt sem nyilvánulok meg, mindig magamba zárom a mondandómat, véleményemt. Nincs sok önbizalmam, ezt fokozatosan és folyamatosan próbálom fejleszteni, és akkor jobban megy. Nem lehet, hogy nálad is ilyesmi van? Én roppant görcsös vagyok, sosem tudom magam elengedni, így éneken is végig parázok. Tudom, ez nagyon nem jó, de próbálkozom a javulásban. Na de nekem az segített,hogy teljesen másra gondoltam (hogy pontos legyek egészen, egy olyan nagy dologra, amit elértem az életben eddig, vagyis, igazából ez egy olyan helyzet volt, amikor kitartottam), ès amikor ezen járt az eszem, magabiztos lettem, és mintha elfelejtettem volna, hogy éneken vagyok. Ne értsd kérlek félre, a tanáromnál jobbat nem ia kívánhatnék, csak bennem van egyfajta megfelelési kényszer, amiből az ember nem tud kitörni egyszerűen. Ja és hibázni sem merek, még ez is közrejátszik az egészben. Neked sok sikert, remélem, egy picit segítettem; és ha találsz valami tuti tippet, akkor szívesen fogadok üzenetet, mert engem is érdekelne :)

2016. júl. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szia 2.!


De, nekem is hasonló problémám van, köszönöm a válaszodat! :)

2016. júl. 8. 00:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Am nekem is mióta mutáltam. De órák. Előtt azzal a pár emberrel akikkel tök normálisan magabiztosan dumálok azokkal röhögünk és engem ez felold
2016. júl. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igyál sört
2016. júl. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!