Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit tehetnék, ha a vállam...

Mit tehetnék, ha a vállam területén gyulladt, pattanásos a bőröm?

Figyelt kérdés
Valamikor tavaly kezdődhetett, tavasszal, akkor, a napos időben jelentek meg először pattanások a vállam környékén. Azt hittem a naptól, de azóta sem múlik, télen se (melegben valamivel rosszabb az állapot). Időjáráshoz megfelelő, jól szellőző ruhákat szoktam hordani. Most már a vállam teljesen, hátul a nyakam alatt (a lapockám környéke), a felkarom is tele van pattanásokkal (és még néhány a hátamon). Ráadásul régebben még úgy ahogy, könnyebben elmúltak, most csak begyulladnak, kipirosodnak. Főleg ilyenkor nyáron rossz, hiszen 40 fokban ugyebár, (lány vagyok...) pántos, ujjatlan felsőkben kéne járni, nem tudom eltakarni, és nagyon csúnyán, igénytelenül néz ki. Még csak azt sem tehetem meg mint az arcomnál, hogy nagyon kevés alapozóval, púderrel eltüntetem, vagy krémezem, ami segít (pláne, hogy most sokkal nagyobb területről van szó). Se az okát, se az eltüntetési módját nem ismerem.

2015. júl. 31. 18:01
 1/2 anonim válasza:

1: (és ez a legfontosabb!!!!) egyetlen pasit se fog érdekelni a vállad. Mindegyik a seggedet meg a melledet nézi.Én is. Soha a történelem folyamán nővel még nem szakítottak azért, mert pattanás nőtt a vállára, de még az érdeklődést se csökkenti komolyan.

2: serdülőkorban az ilyesmi üzemszerű, azt mondjam, megszokott, de huszonévesen is normális

3: a napozás, a kénes-hidrokarbonátos gyógyvíz, az úszás valamint a sok mozás szabad leevgőn és a friss gyümölcs fogyasztása, t5ovábbá az édesség, a kávé, a cigi, a csoki kerülése sokat segít az acnék mennyiségének és rondaságának csökkentésében, de ha a bőröd faggyús, akkor végleges megoldást majd csak a klimax fog hozni, mikor megráncosodsz, eltűnik a bőr faggyútartalma, és rendes öreg néni leszel, kendőben.

Természetesen kipróbálhatsz milliónyi reklámozott csodaszert, és elkölthetsz rájuk egy vagon pénzt, de kevés eredménye lesz.

Sajnálom.

Ja, aki mást mond, hazudik.

2015. júl. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"egyetlen pasit se fog érdekelni a vállad. Mindegyik a seggedet meg a melledet nézi.Én is. Soha a történelem folyamán nővel még nem szakítottak azért, mert pattanás nőtt a vállára, de még az érdeklődést se csökkenti komolyan. "


azért az arc is számít

2015. júl. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!