Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért nézik le az emberek a...

Miért nézik le az emberek a "tuc tuc" zenét?

Figyelt kérdés
Rengeteg ember elítéli az elektronikus zenét anélkül, hogy bármit tudnának erről a kultúráról. Ez különösen jellemző a magyarokra valamiért. Egyből ledrogosozzák azokat, akik "diszkózenét" hallgatnak, pedig vannak kifejezetten dallamos és zeneiességet igénylő alstílusai. Miért nem tudunk egy kicsit nyitottabbak lenni számunkra ismeretlen kultúrákra? Nem kötelező szeretni, de engem kifejezetten zavarnak az előítéletek és a közömbösség.

2016. jan. 8. 18:44
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
96%
Szemèly szerint nekem nem nagyon tetszik, de nem ítèlem el. Vannak köztük jók is, nem azt mondom hogy hú de rossz, de nekem inkább más műfaj tetszik jobban. De ha valaki azt szereti szíve joga azt hallgatni. Èn nem szólom le. Valaki meg mondjuk az èn zenèmet szólja le. Mindenki más.
2016. jan. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
95%

Sosem jutott volna eszembe ledrogosozni azt, aki diszkózenét hallgat, sőt még nem hallottam olyan embert, aki ilyet mondott volna.

Én nem szeretem az elektronikus zenét, engem a jó énekhangok, és a gitárszólók vonzanak...

2016. jan. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
63%

Én még nem lettem ledrogosozva :D

Nem tudom amúgy, én olyanokat hallok erről hogy bárki el tudja készíteni, nem kell hozzá tehetség, igénytelen, stb..pedig szerintem ezek közül egyik se igaz..

2016. jan. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
92%

Én is olyan reakciókkal talákoztam mint, amit az utolsó válaszoló is írt.

Én azt nem bírom mikor valaki Justin Biebert, Mileyt vagy Selenát hallgat.

2016. jan. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Nekem mindegy mit hallgatnak, csak ne szólja le a másikét :D
2016. jan. 10. 09:24
 6/29 anonim ***** válasza:
95%

Hát szerintem az emberek inkább azt mondják hogy igénytelen meg könnyű csinálni és alig kell valamit belefektetni hát tévedés.

Én pl nagyon szeretem Martin Garrixet és néztem már róla egy csomó videót is és az egyikben azt mondta hogy kb 20-30 óra neki elkészíteni a zenét.

Ott van még az az érvem is hogy egy DJ azért nem csak ilyen cuccokat tekerget úgy hogy közben semmi köze semmihez.

Èn úgy tudom a "nagyobb" DJ-k jártak ilyen producer iskolába és ha ez még nem elég érv azoknak akik leszólják akkor ott van az hogy én is elkezdtem nemrég írni egy ilyesmi zenét és már több mint hét órát csináltam de még mindig nincs egy buildem se (az a felgyorsuló dobos rész a drop előtt) szóval nem kis meló.

Egyébként csak azért szólják le szerintem mert nem szeretik de ezért nem kell egyből leszólni ez olyan mint a Ronaldo vagy Messi van akinek ez tetszik van akinek az de nem értem mért kell beszólni pl nekem is ezért lehet ezeknek csak egy ilyen jó kis málnaszöktetés hiányzik.

2016. máj. 27. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Na azt én sem tudom miért szólják, le jó tudom mindenkinek más az igénye, de itt úgy veszem észre mindenki a rock, meg metál zenét hallgat na én egy rock zenét sem tudnánk végig hallgatni, és nem szólok le azt sem aki ezt hallgassa, kit érdekel azt hallgat amit akar!

Szerintem csak azért mert divat leszólni, na jó én igaz 23 és mondjuk az olyat, mint pl: Martin Garrix is vagy az ilyen Holland DJ ket én sem bírom nagyon, mert ebben semmi egyedi új sincs csak mindegyik sablonos, mert egy időbe én is hallgattam ilyeneket, de már nem nagyon, mert még semmi ének nincs benne, ezek disco ba persze jók, szeretem a tuc tuc ot is de ha már minden képen ilyen akkor legalább olyan legyen maiben van ének is és ritmus nem is tudom most Gondolok itt Pl: Rihanna Work re na az pl. nekem is bejön vagy a calvin Harris el közös új számuk is jó!

Az ilyen lassú számok hiába igényesek, és sokáig tart megcsinálni stb. stb. igaz Adele - HEllo száma ugyan nagyon jó és jól megvagy csinálva a hangját már nem is említem, de ez valahogy nekem nem jön be nem az én sítusom , nyilván a fialok között is megoszlik a stílus, de ők vagyis mink fiatalok inkább nem mondom, hogy mindenki a de a légtöbbség az ilyen tuc tuc ra a vevő, És igaz Pl: Nyugodtan lehet azt mondani, hogy pl: most mondom megint Rihanna - Work ugyan valóban borzalmas vagyis így gondolja a legtöbb ember, viszont valahogy mégis jó ugyan disco és ha ki akarsz kapcsolódni, vagy el akarsz lazulni zenehallgatás közben nyilván nem Mozart t hallgatsz hanem ilyen lityi löttyi számokat vagyis legalább ez nálam így van

2016. máj. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Igen itt mindenki a rock ért van oda, meg a cigányzene stb stb... azért tartunk még mindíg itt zeneileg ahol vagyunk, zenében egyébkébt a románok csinálják itt a legnépszerűbb számoakt, némelyik még jó is tud lenni!

De itt magyarországon nem nagyon értenek ehhez vagy csak nem is akarják egy olyan előadónk sincsen akire azt lehetne modani, hogy na igen ő már valami, mert a itt most nem konkrétan az énekhangra gondolok pesze arra is, de egy embernekhiába van jó hangja, ha egyszerűen semmi stílus meg tehetsége nincs az egészhez!

Külföldön meg még talán romániában több az olyan előadő akiknek ugyan nem sok hangjuk van de a stílusával és egyediségével felhívja magára a figyelmet, ne meg peszre ehhez jön egy jó klip amit magyarban még nem igazán láttam tényleg olyan nagyon jól összerakott klipet!

Emelett még az is fontos, hogy a zene dallama is jó meg erősen fülbemászó legyen, én inkábba a dance és r&b számokat szeretem de jó még a rap is de abból is csak külföldi, és igen én nem drogozok sem füvezek még csak cigizni sem cigizek!

Visszatérve arra, hogy miért is utálják az emberek a tuc tuc zenéket azt nem tudom talán tényleg csak itt nem részesítik előnyben magyarországon, mert itt is gyik on mindenki a rock ot szereti, így a zenei fejlődés sem tud előre lépni amúgy az ilyen nagyon tuc tuc zenéket én nem utálom de nem is igazán a kedvencem gondolok most itt pl Martin Garrixre egy ideig én is hallgattam mert akkor még új volt most már uncsi én tényleg kicsit utalmasak is mert ebben sem nagyon tid újat mutani ugyan ezt gondolom avicii ről eleinte jó volt most már nem igazá ellenben Calvin Harris, és David Guetta a kedvenceim között is voltak és még most is azok, amúgy a tuc tuc jó egy ideig de ha mimdíg ez van baromira meg lehet unni az a legjobb amikor van egy kics tuc tuc és még egy kis ének is van benne

2016. jún. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
A másik meg az hogy amerikában sok hírese énekes én énekes nő van nem azt mondom, hogy ezek olyan nagyon jók de pl ronániának ott van inna, hollandiában is pl Eva Simons, vagy Ntalia La Rose, angliának is van pár pl jessie j vagy adele vagy pl dél-korea psy nem azt mondom hogy ezen olyan nagyon jók de magyarország magáról egy ilyet sem tud felmutatni
2016. jún. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 BiTOPro97 válasza:

Mert rengeteg amatőr azt hiszi, leül egy számítógép elé és képzet zenész lesz.

A "tuc tuc"-ben sok az alja, főleg ha még a rossz DJ-kez is belevesszük.

2016. jún. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!