Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nem tudná valaki nekem leírni...

Nem tudná valaki nekem leírni Alexej Vorobyovnak a Crazy című számának a dalszövegét angolul?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok hogy miről szól, de oroszul nem tudok..

Ha így a leírásból nem világos, akkor ez az:

https://www.youtube.com/watch?v=Ceg0Ka3wXVc



#angol #orosz #dalszöveg #Alexej Vorobyov
2015. okt. 25. 18:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Angolul nem tudom neked elküldeni, de ha türelmes vagy, akkor 1-2 napon belül megkapod magyarul :) Egyébként arról szól, hogy őrült a lány, de akkor is az övé, és szereti :)
2015. okt. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Igen, azt vágom, mert megtaláltam az angolt, aminek a címe She's crazy but she's mine, és ez alapján meg a videó alapján értem nagyjából. :)

De nekem így a teljes szövegre volna szükségem, mert hallásból még nem értek minden angolt.

De hogy érted hogy 1-2 napon belül megkaphatom magyarul?

2015. okt. 25. 19:06
 3/16 anonim ***** válasza:

Jaj, okés :D :D Úgy értettem, hogy lefordítom neked oroszról magyarra :) Amúgy is neki akartam már ugrani, mert szeretem ezt a dalt, csak eddig nem jutottam el idáig :) Mivel nem vagyok profi, kell egy-két nap, míg rendesen megcsinálom :)


A refrén egyébként magyarul így van:


"Őrült, de az enyém.

Reggelig táncol,

Énekel, sa-la-la-la-la"

2015. okt. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Igazából nem teljesen. :)

Az első sor oké, de itt még van egy sor (ez az egyik amit nem értek), és aztán she's dancing every night, singing sha-la-la-la-la

Vagyis minden este táncol énekelve: sha-la-la-la-la

Ennyi telt a fülemtől :)

De én is találtam egy angol szöveget ahol az van amit te írtál, hogy she's dancing until morning, csakhogy nem az van benne... :)

De nem találtam sehol se olyan angol szöveget ahol tényleg az van amit énekelnek is.

És nemcsak ez az egy különbség volt, utána énekelte tovább, ment az első versszakra és egyáltalán nem azt olvastam amit hallottam, így követhetetlen volt. :/

Lehet hogy ez a szöveg az orosz szöveg pontos fordítása, de az angol változat ezek szerint egy picit elüt ettől.

2015. okt. 25. 19:26
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, amit írtam az az orosz dalszöveg fordítása. Abban így van. :) Most rákerestem az angolra, valamilyen szinten tényleg eltér egymástól a két szöveg. A "she's dancing every night" rész előtt szerintem (ha jó a fülem) "dear my, I lose my mind" lehet.
2015. okt. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Áh, akkor félig meddig jól vettem ki :D

Azt én is értettem hogy van benne olyan hogy lose my mind, csak azt nem értettem ami előtte van.

2015. okt. 25. 19:55
 7/16 anonim ***** válasza:
Együtt csak összehozzuk az angol szöveget :D Bevallom őszintén, eddig nem is tudtam, hogy létezik a dal ezen nyelven is. Pedig az orosz változatot már rongyosra hallgattam XD
2015. okt. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Én is véletlenül találtam meg miközben csak angol szöveget kerestem. :D

De van az eredeti orosz videoklip és ott van egy tag hogy "English version"

2015. okt. 25. 20:34
 9/16 anonim ***** válasza:
Igen, az orosz klippet már én is láttam, de nem sikerült kiszúrnom az "English version" címkét. Most már megvan :D Mondjuk nekem eredeti nyelven jobban tetszik a dal, úgyhogy szerintem angolul nem sokat fogom hallgatni. :)
2015. okt. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Hát én szeretem az angol nyelvet, meg tanulom is tehát inkább úgy hallgatom, és ez egy vétek a vezetéknevem ellen, merthogy becsületes nevem Orosz Péter... :D
2015. okt. 25. 23:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!