Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Rockerek, punkok, metálosok!...

Rockerek, punkok, metálosok! Mi a véleményetek a divatrockerekről?

Figyelt kérdés

Rocker vagyok és nekem speciel hánynom kell tőlük. Szerintem a rock nem divat, hanem életérzés. Ti mit gondoltok? Hogy viszonyultok az ilyen emberekhez?

15/L



2015. júl. 23. 00:23
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem bírom őket. Amikor látok embereket Ramones/Nirvana stb. pólóban, annyira süt róluk, hogy csak azért van rajtuk, mert "jaj de jó szmájli" meg "ennek a rámónesznek milyen KÚL logója van" aztán közben egy számot se tudnának mondani a zenekartól. Nem szeretem a pózerkedést, illetve azokat, akik AA/BFMV/BMTH/Green Day stb. bandákat hallgatnak és máris nagy rockernek/punknak hiszik magukat.


Úgyis emiatt valószínűleg le leszek pontozva, de jogom van a véleményemhez. Aki meg szereti ezeket a zenekarokat, hallgassa nyugodtan.

2018. jún. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
93%
Nem szeretem őket, mert szégyent hoznak az igazi rockerekre. Ha megkérdezném a bandás pólóban járkáló emberek legalább 85%-át, hogy mi a kedvenc albuma/dala, biztos csak bámulna, mint borjú az új kapura...vagy esetleg az ismertebb dalaikat mondaná csak.
2019. jún. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!