Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Rockerek, punkok, metálosok!...

Rockerek, punkok, metálosok! Mi a véleményetek a divatrockerekről?

Figyelt kérdés

Rocker vagyok és nekem speciel hánynom kell tőlük. Szerintem a rock nem divat, hanem életérzés. Ti mit gondoltok? Hogy viszonyultok az ilyen emberekhez?

15/L



2015. júl. 23. 00:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
milyen az a divatrocker? errefele nemigen találkozni ilyennel :o
2015. júl. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Akik pl. "beöltöznek" rockernek, de nem hallgatnak rockzenét...Ismerek olyanokat, akik például azért vesznek fel mondjuk egy Black Veil Brides-os pólót, mert "hű de helyes rajta az énekes".

Ezeket nem tudom hova tenni...

2015. júl. 23. 00:43
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát én ilyet még nem láttam. Max rolling stonesos nyelvet, de hát az már tényleg divat. :D Ja meg a bakancsok voltak nagyon menők ősszel meg télen, de hát ha az embernek tetszik, akkor miért ne hordja? Én a divatrockert inkább úgy értelmezem, hogy valaki hord pl egy ac/dc-s pólót és ezzel menőzik, mert hogy ő ezt hallgatja, ilyen kemény, holott azt se tudja mi az. Na az már szánalmas.
2015. júl. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
8%

hmm

acdcs keménygyerek

acdc nem is kemény

a keméyngyerek sem az

na de érdekes én még tényleg tem találkoztam ilyesfélével szerencsére

2015. júl. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
96%

Olyan divatrockerrel, mint amit te mondasz még nem találkoztam....

A divatrocker szót a azokra a rockerekre mondják, akik pont, hogy BVB, AA, A7x, BMTH...stb mai rockbandákat hallgat, mert a retro metalosok rühellik a mai metalokat és ezt a szót ők szokták használni, mert szerintük a mai metalosok nem igazi metalosok, hanem divatrockot játszanak... Persze, aki ezt mondja az az uninteligens kategóriába tartozik...

2015. júl. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

naja ilyen gyerekeket mondjuk sokat látni

érdekes én se bírom ezeket a fajta új zenekarokat

2015. júl. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Hmm. Én is hallgatok olyan együtteseket, mint BVB, AA, FOB, BMTH, SWS stb. Viszont a régebbi "igazi" bandákat is szeretem, pl: AC/DC, Nirvana, Guns n Roses. És én sosem lettem leszólva egyik miatt sem... Eddig csak előnyöm (értsd: instant szimpatikus lettem valakinek) származott belőle.Itt, délebben annyira nem elterjedt ez a műfaj, sajnos :I Mondjuk divatrockeret én is látok, de szerencsére nem sokat :D
2015. júl. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a többségnek nem is azzal van végülis a baja hogy új, hanem túl mainstreames

mint pls a metallica guns n roses régen

szal felkapják, divat lesz belőle

és ez nem jó

2015. júl. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

csak akkor zavart amikor odamentem egy jól kinéző guns felsős csajhoz és megkérdeztem hogy tényleg ilyen jó zenéket hallgat mint a guns? :D

erre ő: mi az a guns? :D

-.- ...

na a tekintettemmel elküldtem a f**zba :D

2015. júl. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
87%

naaz gáz

ezért nem kell mainstreames zenekarok pólóit viselőihez odamenni így

2015. júl. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!