Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Rockerek, punkok, metálosok!...

Rockerek, punkok, metálosok! Mi a véleményetek a divatrockerekről?

Figyelt kérdés

Rocker vagyok és nekem speciel hánynom kell tőlük. Szerintem a rock nem divat, hanem életérzés. Ti mit gondoltok? Hogy viszonyultok az ilyen emberekhez?

15/L



2015. júl. 23. 00:23
1 2 3
 11/22 veterán vas ***** válasza:
100%

Fordítsuk meg a kérdést!

Mi van, ha mások szerint Te is csak egy divatrocker vagy?

Akkor hogy viszonyulsz önmagadhoz? :)

2015. júl. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
#11 Kívülállók azt gondolnak rólam, amit akarnak, attól függetlenül ugyan úgy viszonyulok magamhoz, mint addig. Akik meg ismernek, tudják, hogy nem divatból hallgatok rockot és hordok bandás pólókat. Ha meg valaki "ledivatrockerez" nagyon szívesen elmagyarázom neki, hogy nem azért van rajtam Sex Pistols-os póló, mert Sid Vicious "jól néz ki". :)
2015. júl. 23. 16:43
 13/22 veterán vas ***** válasza:
100%

Tehát, ha Te valakit divatrockernek nézel, attól "hánynod kell".

Viszont, ha valaki Téged néz annak, akkor elmagyarázod neki, hogy az nem úgy van.


Ugye egyáltalán nem vagy elfogult önmagaddal szemben? :)

2015. júl. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Oké, ezzel megfogtál:)

akkor magyarázok, ha leszólnak..

de egyébként valamennyire igazat kell adnom neked

2015. júl. 23. 19:03
 15/22 Tom Benko ***** válasza:
100%
Úgy őszintén: mit foglalkozzak mások agybajával?
2015. júl. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha meglátok valakit az utcán rock/metál/punk bandás pólóban, nem ítélem el rögtön hogy na már megint egy divatrocker, pfujj, és remélem mások sem teszik ezt velem. De az olyanoktól hányni tudnék én is, akikről valóban kiderül hogy fogalmuk sincs a cuccaikon virító bandáról, vagy legalábbis nem hallgatják.

Van nekem is olyan osztálytársam történetesen aki azért hordja a BvB-s pólóját mert helyes az énekes, de olyan is aki szerint a Green Day egy italmárka, sőt, a szomszéd padsorban egy csaj egyszer az ac/dc-s pólójában ücsörögve leszarozta a sulirádióban megszólaló back in black-et. Errefelé sajnos nagyon elszaporodtak az efféle divatrockerek :/

15/l

2015. júl. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
bezzeg ha valaki egy burzumos vagy amon amarthos pólóban jelenik meg róla senki sem gondolná hogy divatból teszi :3
2015. júl. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Tom Benko ***** válasza:
95%
Én a múltkor Mayhemes pólóban mentem órára. :)
2015. júl. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Green Day italmárka! Neheheheeee :D Ilyet még nem hallottam, ezzel feldobtad a napomat! :)

Már csak az fokozhatná a dolgot, ha lenne egy hülye p*csa ismerősöm, aki ezt hallván a hátam mögül megszólalna, hogy "Niel/Louis Armstrong/Billy Joel biztos forog a sírjában!"

2015. júl. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem többnyire mindig azokat szokták divatból hallgatni amiket éppen nyomat a média , előfordul ugyan , hogy ilyen olyan okokból rockot/metalt/punkot is divatból hallgatnak , de ez általában kinövendő dolog és nem tart sokáig. Az öltözködés sokszor más kérdés... vannak pólók amelyekhez nagyon könnyű hozzájutni... a minap láttam , hogy az olasz tengerparton (Bibione) árulnak értékének 3 vagy négyszereséért Nirvana és Ramones pólót ,de sok divatáruházban is , anno egyszer láttam két kis csajt amikor az egyikük meglátta a nirvanásat felkiáltott , hogy "jaj de szép szmájlis pólók" .... xD
2015. júl. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!