Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Punk dalszöveget írtam....

Punk dalszöveget írtam. Vélemény? (szöveg lent)

Figyelt kérdés

Az ország motorja

***

Fiatalság az ország motorja,

Nélküle állna és szobrozna.


Nem kell ide kormány,

Vadul a dudát nyomják.


Valakik a gázra lépnek,

Menjünk, kell a népnek!


Nade hol van az üzemanyag?

Addig nem megyünk sehova!


Most egy kis pihenőt kérünk,

Hajtottunk és majdnem végünk.


Ha nem elég akkor kapjátok be,

Szíveteket meg adjátok le!



2015. ápr. 16. 11:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tipikus közhelyes trash dalszöveg.
2015. ápr. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

a legtöbb punk dalnak ilyen egyszerű a szerkezete, mégis mennyien szeretik. de köszi :)


még vki?

2015. ápr. 16. 11:40
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
sok értelme nincsen, a valódi punkok egy ilyen patetikus, öt éves dühös óvodás színvonalán megírt, béna versike után körberöhögnének. szerintem te alapvetően nem érted a punkizmus lényegét, de sebaj, idővel még megértheted.
2015. ápr. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy számítottál-e arra, hogy sokan csak azért mert "punk" (politikai indíttatásból) fikázni fogják, de gyakorlatilag ez történik. Ha nem írtad volna oda, hogy punk, felennyien nem szólnák le, dehát Magyarországon élünk...


Szóval egy kis építő jellegű kritika.

Nem tudom mikor kezdted, de a szövegből úgy tűnik, hogy nemrég. A kezdő dalszövegírók egyik természetes tulajdonsága, hogy túl sok témát akarnak belerakni egyetlen számba. Sok érdekes kérdést vetsz fel a szövegben, de egyik sincs igazán kibontva. Való igaz, hogy az idősebb társadalomnak ideje lenne észrevenni, hogy mi, fiatalok is itt vagyunk, és (ha fáj, ha nem) bizonyos dolgokat másképp látunK/csinálunk, mint ők. Igaz, hogy a folytonos hajtás tönkreteszi az embereket. Én igazából "téged" hiányollak a szövegből, tehát szerintem lehetne kicsit személyesebb, helyezd bele magad ezekbe a helyzetekbe amiről írsz, és egy belső pontból próbáld kifejteni.


Egyébként meg írjál sokat, ott van benned a parázs, csak be kell gyújtani! ;)


PUNK'S NOT DEAD!

2015. ápr. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

"Magyarországon élünk... "


Nem unjátok még ezeket a szar közhelyeket? Ez itt Magyarország, a magyaroktól nem várj többet, meg a többi baromságot? ez csak a kesergő lúzerek szövege...

2015. ápr. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
30%

"Nem tudom, hogy számítottál-e arra, hogy sokan csak azért mert "punk" (politikai indíttatásból) fikázni fogják, de gyakorlatilag ez történik."


most burkoltan lefideszeseztél? vagy lejobbikosoztál? anyád.

közöd nincs a pankhoz, ha ez a hisztis versike neked punkos. ha léteznének még olyan bandák, mint anno a kisangyal vagy az eta, akkor autentikus forrásból ismerhetnéd meg a punkizmust, ami SOHA NEM PATETIKUS, soha nem ír kirakatszlogeneket, mint a konzumidióták. az éppen az egész szubkultúra ellentéte. egy ilyen sor >>Fiatalság az ország motorja<< kovács ákos meg a republic szövegvilágához áll közel. olyan tételmondat, mint amit a retardált tiniluvnyák írogatnak ki facebookra. a punk tagad mindent és mindenkit, még saját magát is. persze hiába is magyarázom ezt olyan fényre sötétedő szerencsétleneknek, akik abban a hitben nőttek fel, hogy a punkzene az alvin és a mókusok meg a junkies. szánalom. ez a fenti versike pedig kb. egy gagyi tankcsapda szöveggel analóg. aki ezt magától nem látja, annak fingja nincs a punkról.

2015. ápr. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszi a véleményeket. de az utólsó hozzászóló írja meg, hogy szerinte mi a punk. érdelekne. köszi
2015. ápr. 16. 16:32
 8/12 anonim ***** válasza:

@16:32


épp az előző hozzászólásába fejtette ki, te szerencsétlen---

2015. ápr. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
igaz, nem voltam figyelmes. akk semmi
2015. ápr. 16. 17:15
 10/12 anonim válasza:
nagyon fasza :D
2015. máj. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!