Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki szereti a One Direction-t?

Ki szereti a One Direction-t?

Figyelt kérdés
Ki a kedvencetek? Nekem Louis Í3

2015. jan. 2. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

Zenekritikusok, sznobok, elitisták, főleg húsz év feletti emberek, mert túl komplex a zenéjük ahhoz, hogy mondjuk egy 16 éves lány, akinek nulla hallása van és csak a külső alapján válogatja a kedvenc zenészeit, értékelni tudja, amit ezek a géniuszok véghez visznek.


Melyik a kedvencem? Mindegyikük. Nem lehet őket rangsorolni. Ha Louis korunk Mozartja, akkor Harry lenne Beethoven. Mind az öten másban jók, de mind zseniális zenészek, akik eddig is nagyon egyedi és időtálló művészi alkotásokat tettek le az asztalra és remélem ezután is így lesz.

2015. jan. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Haha! Első, ez jó volt! :D
2015. jan. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én szeretem, és Harry meg Niall a kedvencem. :3
2015. jan. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%
Zayn és Harry. Első válaszoló, te hülye vagy. Nézz már meg egy koncertet, hányan vannak ott!!! Milyen sznobok...úr isten... a 1D a legjobb, nem az ilyen utánzatok, mint a Vamps vagy a 5SOS!!!!
2015. jan. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Azok se jók. De az 1D-sem.


Amik eddig itt szerepeltek, azok mind tömeggyártmányok voltak.

2015. jan. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem azok, csak értéktelen, és tucat a zenéjük. Ők maguk is.
2015. jan. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a one directionös kérdéseket nem ezen az oldalon kéne feltenni. itt mindig jön valaki, aki jobban tudja, hogy majd névtelenül megváltsa itt a világot. btw én imádom és harrys vagyok.
2015. jan. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!