Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki szereti még rajtam kivül a...

Ki szereti még rajtam kivül a One Direction-t? Ki a kedvenced? (nekem Harry)

Figyelt kérdés
2014. dec. 19. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem. Nem tartom őket tehetségesnek. A tehetség az én mércémen nem itt kezdődik. Ők csak tömeggyártmányok.
2014. dec. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
tiszteletben tartom a véleményedet, de ha nem szereted őket akkor miért írtál választ? :) ( és köszi h nem mondtad rájuk, h melegek, ami egyáltalán nem igaz...)
2014. dec. 19. 22:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért mondtam volna, hogy melegek? Attól még, hogy nem szeretem őket, én is tudom, hogy nem azok. Aki lemelegezi őket az mindössze azért teszi, mert nem tudja értelmes emberhez méltóan kinyilvánítani a nemtetszését, vagy elmondani a véleményét. Ezért az egyszerűbb utat választja (mert csak az maradt neki), és leb*zizza őket. Nem kell velük foglalkozni :)
2014. dec. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!