Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Harry Potter filmek közül...

A Harry Potter filmek közül melyik a kedvenced?

Figyelt kérdés
Nekem a Tűz Serlege. Szerintem az a legizgalmasabb.
2009. dec. 6. 17:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az Azkabani fogoly ( örök kedvenc az a legjobb) második a tűz serlege ( egy fél szivecske Cedrig -nek xDxD "kis" Edward ( bár őt nem is szeretem annyira) Xd)
2009. dec. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem egyik sem tetszett, viszont a belőle készült játékokat mindet szeretem.
2009. dec. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Nekem az első 3 rész tetszik. Az azt követő részek valami oknál fogva nem jönnek be nekem. Az utolsó kettőn be is aludtam, annyira nem fogott meg. De az első hármat nem is egyszer néztem már meg, azok nagyon jók.
2009. dec. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
nekem a tűz serlege, mert abban sokminden történik + játszik benne robert pattinson:)
2009. dec. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem is a tűz serlege a kedvenc :D örülök hogy végre volt már tv-ben is :D
2009. dec. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
Az első három jó lett mert követi a könyvet,de a leglátványosabb a 4. Az 5. is látványban nagyon jó,de a történetnek nem sok köze van a könyvhöz.
2009. dec. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az első két rész. A többi (főleg az 5 és a 6) már nagyon eltávolodik a könyvektől, kihagynak fontos dolgokat, rövidítenek, stb. Persze tudom, a filmbe nem tehető át minden, nem tarthat 4-5 órán át, de akkor is. A Félvér Hercegben pl. nem igazán értem, hogy került be az Odú leégetése :S
2009. dec. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
Az első kettő aranyos, a 3. nagyon jó lett, ez a kedvencem, a 4. elmegy, a többiről inkább nem is beszélek xD a 6os konkrétan borzalmas, az a tény, hogy varázslókról szól, teljesen háttérbe szorul a filmben...
2009. dec. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Elso h.sz.! Ott a pont!:)) ez nagyon jo volt:p

Amugy nekem mind tetszik, az utolso is:) Nincs kedvenc, ahogy a konyvekben sem...:)

2009. dec. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A harmadik. Könyvben is azt olvastam először,akkor tetszett meg a sorozat.
2009. dec. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!