Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen gitárt vegyek?

Milyen gitárt vegyek?

Figyelt kérdés
Most akarok megtanulni csak nem tudom hogy hol kezdjem "milyen gitárt vegyek".

2014. nov. 24. 11:20
 1/3 RicsiSquier ***** válasza:
39%

A helyedben Fender Stratot vennék a Dave Murray Signature-t 650 dollárért, mert én olyanra vágyom.


Tényleg nem akarok gúnyolódni a kérdéseden, de erre nem lehet válaszolni. Milyen zenét szeretnél játszani? Ha ennyire nem tudsz az interneten utánanézni alapvető kérdéseknek, akkor kezdd ott, hogy keresel egy tanárt!


Ismét csak elnézést kérek és hidd el, nem szórakozni akarok rajtad, de ássál bele jobban a netbe, döntsd el mit szeretnél játszani, hidd el ki fog alakulni ez a kérdés és arra majd lehet válaszolni is.

2014. nov. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj hangszerboltba ott majd segítenek neked!
2014. nov. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 RicsiSquier ***** válasza:
Vagy eladnak neki valami szemetet ami évek óta a nyakukon van. Szerintem teljesen laikusként senki ne menjen egyedül laptopot/autót/gitárt venni.
2014. nov. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!