Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen akusztikus gitárt vegyek?

Nincsközödhozzá kérdése:

Milyen akusztikus gitárt vegyek?

Figyelt kérdés
Elektro vagy akusztikust szeretnék venni a max 70.ezerből és 1 éve gitározom.Légyszíves linket küldjetek vagy a gitárnak a nevét!:) Előre is köszi:)

2014. szept. 10. 19:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Helló,

Ha elektro-akkusztikusat akarsz akkor szerintem az Ashton egy nagyon jó márka. (Nekem is olyan van 5 éve gitározok napi 4-5 órát(zenesuliban)) Olyan 65-ezerbol megvan. Nekem 80e volt mindennel egyutt(erosito,tok,stb.)


[link]


[link]

Persze az ára attól is függ milyen kiadást veszel:)


Ha csak akkusztikusat akkor szerintem az Ashton még mindig jó, de lehet Cort is:).

Remélem segítettem.

2014. szept. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi! De netről nem szeretnék venni Szabolcsból akarok venni mert ott lakok. Szerintem Nyíregyházán veszek elküldöm a linket milyen gitárok vannak: [link]
2014. szept. 11. 18:37
 3/9 anonim ***** válasza:

Megint én...

Hát szerintem a Fender CD-60, és a Cort a legjobb (haladó gitárosnak):

1.HA szettbe akarsz venni csak akkusztikusat akkor ez jó: [link]


2. HA pedig elektro-akkusztikusat akkor ez: [link]


3.Cortba elektro akkusztikusba ez jó: [link]


+ Sztem elektro-akkusztikusba érdemes gondolkodni, mert ugye azt rá lehet kötni erösitöre (és ez azért elöny), és ha lehet jó szettet kapni akkor szettet érdemes venni:)


Remélem segítettem:)

Jó vásárlást:) Jól válasz...:)

2014. szept. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szia segítettél amúgy én is ezen a kettőn gondolkoztam. De szerinted melyik a jobb fingerstylera?
2014. szept. 12. 15:30
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezek elég hasonlóak, mindegy, hogy fingerstyle vagy más stílus, nagyjából ugyanúgy jók rá.
2014. szept. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi, de akkor nem fingerstyleba hanem melyik a jobb vagy melyiket ajánlód?
2014. szept. 12. 15:53
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem elég hasonló minőségűek, ezt már neked kéne eldönteni, melyik tetszik jobban.
2014. szept. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Oké, szerintem a cort lesz mert annak az alakja jobban jön be:)
2014. szept. 12. 21:10
 9/9 anonim ***** válasza:
#1 Jó választás :) :)
2014. szept. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!