Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért utálják annyira a...

Miért utálják annyira a műveltebb emberek a mulatós zenét?

Figyelt kérdés

Az gáz, ha nekem ez a szám tetszik?


http://www.youtube.com/watch?v=hZlxs9Bt7-0


A szövege amúgy nem érdekel, mert egy zenében engem az sose érdekelt. A zene számomra nem vers, hanem zene. Csak a dallamot nézem. És dallamilag ez szerintem baromi jó, tök fülbemászó, tök jó lenne lezongorázni (az más kérdés, hogy milyen elcsépelt). De miért utálják ezt annyira az értelmiségiek meg jóízlésű emberek? Miért mondják, hogy ez a zene legalja? Mi a baj vele? A szöveg? Mi a zenével a baj? Nem egy bajoros-osztrákos giccs.


2014. okt. 31. 13:20
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

"ostoba, tanulatlan emberek"


Nem értem, hogy azok az emberek miben jobbak, akik az alapján jellemeznek valakit, hogy milyen zenét hallgat. :D


Én sokféle stílusú zenét hallgatok és igen, időnként, egy-egy buli alkalmával tökéletesen tudom élvezni a mulatóst is. Ettől függetlenül kétlem, hogy tanulatlan és ostoba lennék.


Őszintén leszarom, hogy kinek tetszik és kinek nem a mulatós, de azért nem kéne leszólni másokat, mert nekik tetszik. ://

2019. jún. 19. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok művelt ember, sőt, van bennem cigány vér is, de gyűlölöm a mulatós zenéket, eszméletlenül kretén műfaj! 🤮🤮
2022. aug. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!