Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mondanátok véleményt a szólómról?

Mondanátok véleményt a szólómról?

Figyelt kérdés
A The Eagles zenekar Hotel California című számának szólójáról dolgoztam ki egy saját verziót. Írjatok privátban és küldöm :D 15/F

2014. szept. 27. 21:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
tölts fel youtubera
2014. szept. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
tervezem, hogy elkezdek, de jelenleg több dolog miatt nem tudok...
2014. szept. 29. 15:03
 3/11 anonim ***** válasza:
Így viszont túl van bonyolítva. Te kérsz másokat, hogy tegyenek neked meg valamit, akkor könnyítsd már meg a dolgukat és ne várd, hogy ők írjanak neked.
2014. szept. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
értem. jó ha soundcloudra feltöltöm?
2014. szept. 29. 20:03
 5/11 A kérdező kommentje:
2014. szept. 29. 20:29
 6/11 anonim ***** válasza:
szerintem qrva jó, én nem ismerem az eredeti számot de ez ütős volt
2014. szept. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi! igyekszem :D
2014. szept. 29. 21:26
 8/11 anonim ***** válasza:

Na, így már sokkal könnyebb.

Elég jól ismerem az eredeti számot, pár dolgot szépen átvettél belőle, de amikor magad feje szerint improvizálsz, az néha szerintem egy kicsit kiesik a megfelelő hangnemből.

Összességében jó indulás, érdemes fejleszteni rajta.


A hangzással kapcsolatban az én ízlésemnek túlzottan sok rajta a visszhang és kissé túl is van torzítva a gitár.

Technikailag amikor elkezdesz gyorsabban játszani, akkor időnként görcsösnek érződik nekem és érezhetően nem elég tisztán jönnek a hangok. Talán a kevesebb több lehetne, tehát kevésbé kéne begyorsítani, akkor szebben ki tudnád játszani.

Egyébként hajrá, érzed a dolgot, csak technikailag kell azért csiszolni.

2014. szept. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm neked is! igen a gyors részek tisztaságán tényleg csiszolnom kell még...
2014. szept. 29. 21:57
 10/11 anonim ***** válasza:
Tehetséges vagy, de nekem kicsit "metálos", ami nem jellemző az eredeti zenére. Szerintem sok a torzítás, sok helyen félhangot tettél be, ahol az én fülemnek egész kívánkozott volna, ettől kicsit morcos, drámai lett az egész. Nem tudom így leírni, hogy hol, de néhány helyen tettél bele olyan hangokat, amik nem illenek bele a hangnembe. Technikailag nagyon jó, de javaslom, hogy hallasd végig újra az eredetit, és próbálj rájátszani, egyből kibukik, hogy mely hangok nem illenek bele.
2014. okt. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!