Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mondanátok véleményt? Több lent.

Mondanátok véleményt? Több lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!:) nos, én már régebb óta próbálkozom az énekléssel, de eddig még senkinek sem mutattam meg. A napokban viszont felvettem egy zenét,és megmutattam a családomnak. Mindenki azt mondta,hogy jó. De én úgy vagyok vele, hogy a család, az család. Nem akartak megbántani, stb. Szóval, szeretném a ti véleményeteket is kikérni a hangomról.:)


http://www.youtube.com/watch?v=xyFMpoaD1Ws&sns=em


:)


2014. aug. 25. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jó hangod van, csak képezni kell, mert néhol kicsit hamiskás volt, és első körben magyar dalokkal próbálkoznék a helyedben..:) Keress magadnak egy énektanárt, meg megérné foglalkozni vele.:)
2014. aug. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:3
2014. aug. 25. 15:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Remélem, nem csak dicséretekre vadászol, mert itt nem csak azt fogsz kapni. Ez, amit feltöltöttél, meglehetősen borzalmas, motyogsz, hamis vagy, így az egész egy forintot nem ér, színtelen, jellegtelen. Az sem derül ki így a hangodból, hogy fiú vagy-e vagy lány, ilyet szó szerint bárki tud csinálni, még a legrosszabb énekes is. Ha rendes vélemény kell a hangodból, énekelj rendesen, tedd oda magad, állj fel, miközben énekelsz, és ereszd ki a hangodat!
2014. aug. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudsz elég mélyre menni. Jellegtelen a hangod.
2014. aug. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A 2. válaszoló vagyok. Csak a miheztartás végett, hogy némi rálátásod legyen a dolgokra, itt egy másik jelentkező: http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__zene__6039443-szer..

A te helyzeted nem reménytelen, sokat fog még változni a hangod, de ő el van veszve :)

2014. aug. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!