Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek milyen lett?...

Szerintetek milyen lett? Olyan írjon véleményt aki hallotta már Szabyest - Nem akarom c. dalát!

Figyelt kérdés

Na szóval unalom dalszöveg írás volt és ez lett belőle :) Nem mondom azt,hogy jó,mert véleményem szerint nagyon rossz lett,de kíváncsi vagyok ti,hogy vélekedtek :)


A lényeg: El kell indítani a Nem akarom c. dalt és olvasni hozzá. Nagyjából kivehető melyik általam írt rész melyik felénekelt részhez tartozik :) És nem több max. 30-40 másodpercnél szóval nem kell elszórakozni vele órákig :D


Na akkor az említett bohzamahsz szöveg:


"Nem akarom fogd fel ooooh hogy elmenj nélkülem. vááárj mééég én várnék rád.

Nem akarom fogd fel ooooh hogy elmenj nélkülem. vááárj mééég én várnék rád.

Megtenném de nem tudom,szivem érted dobbantom. Akaratlanul is szemedbe nézek.

Keresek érintésed de nem találom. Most mégis mit csináljak? Te vagy minden kincsem.

Az életem megváltozott. Meg-meg-megváltozott."


UI.: Még sosem írtam dalszöveget szóval negatív-pozitív kritikát is örömmel várok. Köszönöm,hogy elolvastad ^^


2014. szept. 5. 22:11
 1/1 Bogos válasza:
Az eredeti azért jobb. De kezdésnek nem rossz :)
2015. márc. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!