Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Írtam egy RAP számot, felvette...

Írtam egy RAP számot, felvettem és feltöltöttem Tube-ra, kapok véleményt?

Figyelt kérdés

Nem rég fejeztem be, és fel is töltöttem.

Az előzőre azt mondták hogy túl nyálas. Ez szerintetek milyen lett? :D

Pozitív/Negatív kritikát is szívesen fogadok, de sz arral anyáddal dobálózz!


17/F



2014. szept. 15. 15:11
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
Remélem, jobb a számod, mint a kérdezési képességed :)
2014. szept. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
2014. szept. 15. 15:16
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

na jól van ez egy hosszú vélemény lesz :D

először is szerintem a szöveg és a zene nem igazán passzolnak egymáshoz, tehát egy ilyen szöveghez "keményebb" zene kéne

másodszor ha gyorsabb lenne, sokkal jobb lenne

harmadszor nem értem minek bele ennyi csúnya szó ahogy oviba mondjuk, értem én hogy ilyenek a rapperek, akiket hallgatok a zenéjüknek majdnem minden sorában káromkodik, ha egy szám jó nem kell bele a csúnya szó

negyedszer van benned fantázia és ha ezt tényleg te írtad akkor ne hagyd abba mert még sokra viheted vele de én azt ajánlom, hogy most oké rappeltél a r*bancokról, de szerintem tehetséges vagy és legyen mondanivalója a dalaidnak

egyébként nem rossz :)

2014. szept. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A tempó el van baszva. Metronom segítségével be kéne gyakorolni az időzítést. Vagy ha a dumát nem tudod felpörgetni akkor kassítsd a zenét. rap ider vagy oda, keress olyan hangnemet ami megfelel a hangszínedhez.
2014. szept. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem pont a zenét kéne gyorsítani vele együtt meg ugye a dumát
2014. szept. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ritmus érzék, erőltetettnek tűnik, mereven mondod a szöveget, próbálkozz funkysabb alappal, összetett szöveggel, mert néha nem is értettem mit is akar mondani.
2014. szept. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én eléggé otthon vagyok a szövegírásban, nagyon rég óta rappelek, szóval hidd el amit írok:


a kezdőnél jobb vagy


nem cinkellek, tényleg itt tartasz a kezdő után valamivel, Már rappelsz vagy 2, talán 3 éve nem?

2014. okt. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ja igen... a rap az egy olyan műfaj, hogy csak a mélyen rapper arcoktól fogadj el kritikát

de tényleg, és azért mert az átlag ember nem rappet hallgat és nem ír szöveget, szóval ők a pop-hoz, az ő véleményük szerint "jó rap"-hez akarnak hasonlítani vagy csak okoskodnak

az utóbbit a többi válaszoló ne vegye szúrásnak, de hogy jó-e valamelyik X rapper, az NEM szubjektív

és a beat-hez igazodni pofon egyszerű, szóval azzal csak akkor foglalkozz ha már nagyon-nagyon jó a szöveged

ez az én tanácsom, hogy megfogadod-e vagy sem, azt csakis te döntöd el

2014. okt. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Yoni03 ***** válasza:
59%
Szerintem nagyon jó lett! A beat nem lett a legjobb még a szöveged sem annyira viszont ahogy a szótagok és a rímek kijöttek azt egy szóval tudnám jellemezni: Bitang! :D De valami mélyebb mondanivalója is lehetne a rapjeidnek és nem kéne ennyit káromkodnod. Szerintem Mr. Busta zenéjét a tied úgy kenterbe veri min az állat :D. Sok sikert a továbbiakban!
2014. okt. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!