Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lepontozzátok a zeném?

Mester SzabolcsKAH kérdése:

Lepontozzátok a zeném?

Figyelt kérdés

[link]


Itt is lenne főleg hibák érdekelnek hogy tudjam mit kéne kíjavítanom :)



2014. szept. 4. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos akarod?
2014. szept. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen biztos pont ezt akarom h mi a hiba de már írtam...
2014. szept. 4. 19:09
 3/6 anonim ***** válasza:
egész jó,de szöveget nem akarsz hozzá?
2014. szept. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
DE csak ezzel az a probléma hogy az ének nagyon gyenge mínöségü általában és nem lennének egy hangnem-ben lásd itt: [link]
2014. szept. 5. 16:53
 5/6 anonim válasza:

Hát nem ilyenre számítottam gyakorin :D

Én zenét nem szerkesztek csak játszani szoktam (persze nem ipari szinten), és szerintem egyáltalán nem lett rossz!

Ami nekem kicsit furcsa volt, az 1:50-től a clap az első és harmadik ütemen, ha pl. mondjuk egyel eltolnád (második és negyedik ütemre) szerintem jobban hangzana, vagy ha valami más ritmusra tennéd.

A másik az a zene vége, olyan mintha két külön szám lenne (nem a szünet miatt), kicsit átformálhatnád.

Plusz szerintem apróbb részletek eléggé fel tudnák dobni, ha szánsz még rá egy kis időt.

Remélem tudtam segíteni valamit, ezek az én ötleteim, nem kötelező egyetérteni velem. Sok sikert!

2014. szept. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Hát még csinálgattom persze még rendgeteg munka van benne és még lesz is :D
2014. szept. 7. 14:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!