Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lepontozzátok a zeném? (TÖBB)

Mester SzabolcsKAH kérdése:

Lepontozzátok a zeném? (TÖBB)

Figyelt kérdés

Tehát itt vannak


[link]



[link]



[link]



és még tudtok válógatni előre is köszi! :)



2014. aug. 4. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

1. Szenvedek, dögunalmas, egyetlen rövid motivum végig. Nincs ilyen, hallgass figyelmesen sok olyan zenét, amilyet alsó hangon kreálni szeretnél, és hidd el, hogy lehetséges, mert az.


2. Nem hiszem eeeel! A harmadik nem érdekel. HALLGASS SOK G***JÓ ZENÉT, MINDIG

2014. aug. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De várj azt tudod hogy az electro house az így épül fel? Exented,Lead,Drop? Szóval ha nem kedveled a stílust akkor nem kell meghallgatni :) Am meg akkor mi jó? Mert a stílus vezetői is pl Dimitri Vegas is ugyan ilyen zenét csinál persze megvan a szint külömbség de én ezért nem kapok pénzt :)
2014. aug. 6. 09:31
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

Nem értem. Végig ugyan az megy benne, unalmas, nincsen olyan dropja, amit az ember ne felejtene el, satöbbi.

Én régen nagy House-os és Electro House-os voltam, de ezek szerintem (már bocs a kifejezésért, de) szarok. A hangok még csak nem is stimmelnek egy-két zenédben. Ha van egy előjegyzés, akkor azt tartsd is be és ne pötyögj mellé +/-1 pitchhel.

Azt viszont végképp nem értem, hogy neked hogyan van 124 követőd ilyen zenével. Én a zenéimet megpróbálom mindig VÁLTOZATOSRA és ütősre megírni (persze nem a jazzket, mert azoknak a chill és a lazaság a lányege), mégsincs annyi követőm mint neked :D

2014. aug. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az amúgy nem lehet hogy azért van több követőm mert jobb zenét csinálok mint te?
2014. aug. 10. 18:26
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Évek óta komplexebb cuccokat csinálok komoly projektekhez. Ez nem az a stílus, ez az uncsi, beloopolt szutyok, amiről a készítője is azt hiszi, hogy ilyen unalmas dolog ez az elektró... Hallgass sok G***JÓ ZENÉT! MINDIG!


Ennél fontosabb tanácsot pár évig nem fogsz kapni.

2014. aug. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kívánom reklámozni az oldalam, de ha nem hiszed el, hogy sokkal összetettebb, dallamosabb és kidolgozottabb zenéket írok, hát tessék: [link]

Kis boigráfia: 16 éves vagyok, 6 évet doboltam, 2 évet billentyűsöztem, 4 évet jártam szolfézsra és 4 éve írok zenéket. Kezdetben house stílusban alkottam, akárcsak te, de rájöttem, hogy unalmas...még a "profiktól" is. Elkezdtem közeledni a complextro felé, amiról annyit illik tudni: hasonlít a housera, de sokkal dallamosabb és kidolgozottabb, ráadásul ütősebb dropjai vannak. Ez után jött a Ghitch-Hop, a Jazz és a Klasszikusabb vonású zenék.

Most ott tartok, hogy egy egész albumnyi zenét írok össze, amit szeretnék kiadóhoz vinni..de ez komplikált (stúdiót kell keresni megfelelő felszereltséggel stb).


Most, hogy hallod is a különbséget a saját oldalad és a magamé között, visszavonhatod, hogy azért nincs annyi követőm, mint neked, mert szar zenét írok (bár igaz, hogy más stílusok, de akkor is érezni) :D


Egyébként miért is törölted le a többi "csodálatos" dalodat a világ szeme elől? :D

2014. aug. 12. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak a Te kedvedért tértem vissza a régi fiókomra és engedélyeztem a láthatóságot ezen a számon.

Ezt a számot 14 évesen írtam, de rég óta le volt tiltva.

Az eleje igaz, hogy nem houseos, de VAN olyan houseos dropja, amit NEM FELEJTESZ EL.

[link]

2014. aug. 12. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!