Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek milyen lett a...

Szerintetek milyen lett a zeném? Vélemény? Glitch-hop.

Figyelt kérdés

Rég óta nem használtam FL Studio-t de ez a zene még abból az időből van, mikor azt használtam és jött az ötlet, hogy csinálhatnék egy VIP-t belőle...és FL-el igen nehéz jól masterelni. Szerintetek milyen?

"Szakértői" válaszokat producertársaktól megköszönök előre is :D

[link]



2014. aug. 14. 18:13
 1/5 anonim válasza:
0%
MI ez Korda Gyuri meg Balázs Klári ekkora szart... hagyjad abba amit csinálsz még mielőtt valakinek baja esik.(Érted agyi károsodás vagy valami)
2014. aug. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elég jó lett a drop rész, a dallam is tetszik.

A drop előtti buil-up-on változtatnék Maximus/ Lo Fi presettel, és a dobokat jobban kiemelheted Waveshaperrel. Egyébként király.


Ne hallgass az ilyen köcsögökre mint az előző. Csak így tovább Fourth, Zenfill voltam. Azaz PREX.

2014. aug. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Gondolom te most valami "művész" zenét szerettél volna össze hozni. Nos egy nem művésznek ezek random hangok...
2014. aug. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0:44-tő 1:02-ig eléggé kemény lett... :/ és nem nagyon volt felvezetés sem. de amúgy jó :)
2014. nov. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi az a masterezés?
2014. nov. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!