Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van olyan itt, aki soha nem...

Van olyan itt, aki soha nem járt semmilyen koncerten és nem is szeretne, mert úgy gondolja, hogy ugyanaz mintha otthon hallgatnánk?

Figyelt kérdés
2014. aug. 31. 23:07
 1/4 anonim válasza:
Akad igen jobban szeretem ha tisztán jó minőségbe hallom és látom az adott felvételt. De persze jó lenne elmenni valami nagyobbra csak hát ugye nem nagyon utazok messzire
2014. szept. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
úristen! ilyen nincs!! :D az annyira jó, mikor ott vagy, és ők ott élőben nyomatják, melletted meg még több száz vagy ezer ember énekli! :D hatalmas élmény minden koncert!! :)
2014. szept. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én sok koncerten jártam már de az ilyen kifejezetten nagy koncerteket, ahol nem látsz semmit, tömegnyomor van, nem tudsz megmozdulni és ki se tudsz menni pisilni nem szeretem, mert semmi értelmük. úgy nem is lehet bulizni, semmit se lehet csinálni, elég nagy pénzkidobásnak tartom. a pár fős koncerteket viszont nagyon szeretem, ahova mondjuk eljönnek 100-200-an, de látszik rajtuk, hogy ők tényleg igazi rajongók. életem első koncertje kb nagyon max 100 fős lehetett, és hihetetlen jó élmény volt
2014. szept. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez teljesen így van. A kisebb befogadóképességű helyeken sokkal jobban lehet élvezni a zenét. Az már más kérdés, hogy időnként nem tiszta, torz effektek jönnek le a színpadról, de semmi nem feledtetheti a koncertélményt.
2014. szept. 2. 15:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!