Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha otthon futok egy helyben,...

Ha otthon futok egy helyben, nem futógépen, az ugyanaz, mintha egyenes terepen futnák kint a szabadban?

Figyelt kérdés

Találtam egy futó 6hetes edzséstervet. Nincs semmilyen kondim, ezért nem akarok ki menni futni első heteken, mert szégyenkezek, hogy csak egy percig birok futni.. ha itthon egy helyben futok, akkor az ugyan olyan?

kérlek, bunkó válaszokat ne írjatok!


2011. jún. 17. 18:54
 1/10 anonim válasza:
szerintem igenis segít.
2011. jún. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Senki nem foglalkozna veled az utcán.1-2perc kocogás/1perc séta.

Mindenki elkezdi valahogy.

Otthon inkább ugrókötelezz,vagy 4 ütemű fekvőzz,vagy ugrás terpeszbe-karok oldalra lendítve.

A legjobb meg ezek kombinációja köredzésben.

Helybenfutással kezdesz és jöhet a többi mind egy percig.Végigmész mind a 4 gyakorlaton egy perc pihenő és kezded elölről.

2011. jún. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mikor fogjátok már fel, hogy a helyben futás nem jó semmire...
2011. jún. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerinted BÁRKIT is érdekel, ahogy te futsz az utcán? Annyiszor olvastam már, hogy nem merek futni/lemenni terembe/elmenni aerobicra/zumbára megmégkitudjamire, mert kiröhögnek. Szerintem ez olyan szánalmas!


Jobban akarsz kinézni, szeretnél jobb kondit? Hát akkor menj ki, és fuss, nem hiszem, hogy ennyire beszari lennél. Tedd meg magadért!

2011. jún. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
A helyben futás nem hasonlítható össze a sima futással. Nem is tudom mre jó. Talán bemelegítésre.
2011. jún. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Edzés előtt megemeli a pulzust.

Erre szokták használni gyakorlatilag.

Meg ökölvívó edzésen megy közben a bal-jobb egyenes és hoppra fel kell pörgetni a tempót 4 ütés erejéig,aztán vissza alaptempó.

Kb 3-4 percig,amíg megemelkedik a pulzus.

2011. jún. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :-) meg tudtam amire kíváncsi voltam.

amúgy meg már voltam futni és nem volt valami kellemes, szóval nem csak gondolom, hogy néznének, hanem tapasztaltam. és nem csak bebeszélem :)

2011. jún. 17. 21:35
 8/10 anonim ***** válasza:

Azért néznek mert nézed hogy néznek-e. Ha te se másra figyelsz hanem magadra akkor mások sem fognak rád figyelni ha meg mégis akkor ne foglalkozz vele... tetszel neki azért néz.

A helyben futás pedig arra jó hogy elhitesd másokkal hogy pisilned kell. Kiskoromban mindig helyben futottam mielőtt épp összeh.ugyoztam magam.

2011. jún. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

:-D

ám a kutyámmal futok, ugyhogy nincs időm figyelni másokat :D

2011. jún. 17. 23:01
 10/10 anonim ***** válasza:

ÉS AKKOR MI VAN, HA NÉZNEK????


De most komolyan. szard már le.

2011. jún. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!