Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tankcsapda vagy Depresszió?...

Tankcsapda vagy Depresszió? Melyiket szereted jobban és miért?

Figyelt kérdés
2009. dec. 27. 13:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Hm a korai Depresszió jobban bejött, mikor erőteljesebbek voltak a számaik, ill ritmusosabbak. Ezért is kedveltem jobban a Csapdától A mostani albumok már annyira nem tetszenek.

Tankcsapdától viszont csak pár számot szerettem, nem tartoztam a rajongók közé.

2009. dec. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Nekem a Tankcsapda régebbi albumai nagyon bejöttek, Depressziót meg nem nagyon hallgatok (=annyira nem tetszik)
2009. dec. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Én inkább a Tankcsapdát! Ugyan volt olyan időszak ahol kicsit gyengébbre vették a tempót de az uttóbbi években igazi rock and roll-t nyomnak.


A depit régebben szerettem amikor nem vették át a divat hungarizmust mint az Ossian!

2010. jan. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

teljesen más zene, miért kell mindent összehasonlítani?

Te inkább banánturmixot iszol, vagy kék felsőt hordasz?:D

2010. jan. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Mind2 bandának csalódtam az újabb albumaiban, a régi számaik jók voltak, de a frissek nagyon a divat felé húznak. Választani meg nem tudok, egyiket sem szeretem jobban a másiknál, annyira nem is hallgatom őket.
2010. jan. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 bumbi02 ***** válasza:
hát az utobbi véleményét osztom.. régebben mind2 jó volt, most meg divatzene felé tart mind2... sok semmit mondó szám, + tömegszámok ... nincs smemi ami megfogna benne...
2010. jan. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

16:45-nek: Azért mert ez a két legjobb magyar zenekar és kíváncsi voltam, hogy ti melyiket szeretitek jobban. Én személy szerint a Depressziót. Ja és ha választani kell akkor a banánturmix;) Kék felsőt úgy is rendszeresen hordok:)


Mindenkinek köszönöm a válaszokat, de azért írjatok még páran:)

2010. jan. 19. 19:31
 8/25 bumbi02 ***** válasza:
Hát szerintem attól hogy magyarország legjobb zenekarjainak nevezzük távol áll mind2.. méghogyha az elsőbb albumaikat is nézem... igazából relativ kinek mi tetszik jobban.. de nem mondanám rájuk hogy a legjobbak.. az a baj a mai világban h nem a tudással tudsz kitünni zenészként hanem menedzsmenttel és nagyon sok tehetséges zenekar marad meg városi szinten, iletve 1-2 lemezt kiadnak azt ennyi pedig nagyon jók lehetnének...
2010. jan. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Nana... azért ne siesd el azt a 2 legjobb magyar banda kijelentést:) Maradjunk annyiban, hogy a 2 legismertebb magyar rockbanda.
2010. jan. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Thurston ***** válasza:

"Azért mert ez a két legjobb magyar zenekar"


BZDMEG. XI


Beszarok.


Thy Catafalque, Gire, Damned Spirits Dance, Endless River... Csak pár név abból am illió bandából, akik százszor igényesebb és egyedibb zenét játszanak. AMi egyébként nem nagy szó, tekintve hogy a két legmocskosabb poprock bandráól bezsélünk.

2010. jan. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!