Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit tegyek az ellen hogy ne...

Mit tegyek az ellen hogy ne fájjon az ujjam gitározás miatt?

Figyelt kérdés
A bal kezemen mindig szokott fájni amikor lefogom a húrokat, és mostanában gitározás után is szokott fájni. Fémhúrokat használok, napi kb 2 órát gitározok, legjobban a középső ujjam fáj. Mit tegyek hogy ne fájjon gitározás közben, és után?
2014. jan. 1. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Játssz többet. Ha napi 2 órát játszol TÉNYLEG akkor 2-3 nap alatt elhalnak az idegeid, és nem fogod érezni a fájdalmat.
2014. jan. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nekem szerencsém volt. Mikor elkezdtem gitározni (napi 6 óra gyakorlás minimum) akkor véletlen pont megégettem az ujjaim tetejét. Azóta van rajta 1-2 plusz réteg bőr idegvégződések nélkül. Szóval ott semmit se érzek. De megérte :D
2014. jan. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Napi 2 órát, de mennyi ideje? Pár napja, vagy hete? Pár hét után ennyi gyakorlással már nem kéne, hogy fájjon.
2014. jan. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!