Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 23 évesen késő elkezdeni...

23 évesen késő elkezdeni gitározni?

Figyelt kérdés

Hobbi szinten érdekel, de lehet hogy komolyabban is szeretnék még vele foglalkozni (persze ha van hozzá tehetségem, amit még nem tudok :D)


Késő elkezdeni (úgy hogy azért tudjak is rendesen játszani, el tudok jutni olyan szintre, mint aki gyerekkora óta tanulja?)?



2013. dec. 29. 23:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Sose késő :)
2013. dec. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Apocalypse. ***** válasza:
És valóban. Elszántság kérdése az egész. Aki nem akarja, az akár hány éves nem fogja tudni. Aki akarja az szintén, akármikor megtanulhatja
2013. dec. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
22 vagyok és én is most gondolkodom rajta. szal nem késő
2013. dec. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És ajánlatos tanárt keresni (vagy nem kimondottan tanárt, de valakit, aki nagyon "pro"), vagy magamtól is nekikezdhetek? (autodidakta módon) Semmi gitár tudásom nincs.
2013. dec. 30. 00:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Én tanár párti vagyok, az összes netes dolog és guitar pro pedig segédanyagként kezelendő. Az elején nagyon fontos a tanár: Helyes gitár tartás, jó hangképzés, hangok helye a gitáron, skálák, kottaolvasás, tudásodnak megfelelő számok, dalok, művek kiválasztása és tanulása. Egy jó tanár a kitartásodtól függően csodákra képes. Tanárt pedig úgy tudunk ajánlani, ha ismert a lakhelyed.
2013. dec. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 hunbula ***** válasza:

Én 22 vagyok nemrég kezdtem és szerintem szépen fejlődök. :)


A neten csak úgy simán elérhető anyagok kicsit kevesek, még ha sokat túrod úgy is. Én mondjuk "arrrrrr" módszerrel beszereztem egy nagyon jó oktatófilm-sorozatot, ha tudsz angolul az ilyeneket tudnám ajánlani mert nekem teljesen helyettesíti a tanárt. Magam szórakoztatására hobbi szinten tökéletes és nem utolsó sorban költséghatékony.

2013. dec. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!