Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 13 évesen érdemes elkezdeni...

13 évesen érdemes elkezdeni gitározni?

Figyelt kérdés

És ha érdemes akkor akusztikussal kellene kezdenem vagy rögtön elektronossal? (engem az elektromos gitár jobban érdekel, ugyanis én leginkább rockot és metált szeretnék játszani. pl: acdc, metallica, guns n roses,kiss stb.

13/L


2013. nov. 1. 06:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem kortól függő, hanem inkább attól van-e érzéked hozzá
2013. nov. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 sándorjános ***** válasza:
100%
Mindíg érdemes :) a lényeg, hogy ne add fel. Azért csináld, mert szereted csinálni, és azért tanuld, hogy jobban tudd csinálni.
2013. nov. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kezdhetsz elektromossal, mert teljesen más technikák vannak.
2013. nov. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha megtudjátok engedni, hogy elektromoson tanulj akkor kezdj nyugodtan azzal :) És a zenei ízlésedre jár egy piros pont ;)
2013. nov. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
75%

én is 13 évesen kedtem el, bátran ajánlom neked is!:) nem érzem azt, h későn kezdtem volna el :D

a gitárt illetően pedig döntsd el, ahogyan szeretnéd, más technikák vannak, az teljesen igaz :) de a legtöbb nagy metálos és rocker akusztikuson kezdte ;)

2013. nov. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem késő, én például olyan 14 éves korom körül kezdtem. Ha az elektromos érdekel, érdemes az elejétől fogva azon tanulni, ha megengedheted magadnak. Én először apukám régi, görbe nyakú akusztikusán próbáltam tanulgatni, aztán amint megvoltak az anyagiak, beruháztam egy elektromosba. Ahogy egyre régebb óta gitározom, egyre inkább látom, hogy nagyon jó dolog, a gyakorlással töltött idő minden perce megéri, jó érzés, ahogy fokozatosan egyre jobban megy :)
2013. nov. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mindenképp megéri!

Én 16 éves srác vagyok, 14 évesen kezdtem el játszani, és életem talán legjobb döntése volt.

Hogy min szeretnél kezdeni az rajtad áll. Akkordozáshoz személy szerint akusztikust ajánlanék.

Sok szerencsét és jó szórakozást kívánok neked.

Aztán rock&roll :)

2013. nov. 3. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél elkezdeni, akkor érdemes. Hogy lehet ilyet kérdezni, manóó?:)
2013. nov. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) csak először azt hittem előbb jobb lett volna elkezdeni, de most már elkezdtem, és nagyon élvezem is minden percét szóval jó döntés volt. mégegyszer köszi ;)
2013. nov. 17. 05:30
 10/11 Zoli0012 válasza:
Pl.:Én is 13 vagyok és én most kezdek rap-elni!Sok imrősöm van akik szerint jó vagyok.Ha vannak támogatóid meg ízlésed hozzá bátran kezdj bele.Ne félj attól hogy kiröhögnek!
2013. dec. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!