Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudnátok ajánlani egy kezdő...

Tudnátok ajánlani egy kezdő gitárosnak gitár szettet?

Figyelt kérdés

én erre a szettre gondoltam szerintetek ez jó?

[link]



2013. dec. 22. 18:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát, szetteket nem igazán ajánlok. Mert néha külön külön jobban kijössz belőle.

Sok mindentől függ, hogy milyet választasz. Én azt tudom neked javasolni, hogy látogass el egy hangszerüzletbe és próbáld ki őket. Amelyiknek tetszik a hangja, azt válaszd. Aztán erősítőt.. majd a többi nyalánkságot. Az eladók a legtöbb üzletben garantáltan segítőkészek és értenek is hozzá.

Nem rossz amit belinkeltél...de én sose vennék Cortot. Nem szimpatizálok velük. De még nem próbáltam szóval nemtudom. Csak te tudhatod, hogy neked mi a jó. Most itt le állhat akárki ajánlgatni, de az egyáltalán nem biztos, hogy neked jó lesz. Szóval ha van lehetőséged, mindenképp személyesen győződj meg róluk, hogy milyenek.

2013. dec. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!