Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen elektromos gitárt vegyek?

Milyen elektromos gitárt vegyek?

Figyelt kérdés

Szeretnék vásárolni egy elektromos gitárt nem túl drágán.(40 ezerért kb)

Leginkább rock zenéhez kellene.


Nem vagyok otthon a vásárlásban,eddig csak akusztikus gitárom volt.Ezért szeretnék tanácsot kérni.


Írok pár példa zenekart,akiknek szívesen játszanám a zenéjét,így a hasonló hangzást keresem:

Three days grace,Bullet for my valentine,Good Charlotte,Linkin Park,Sum 41,RED



2013. dec. 1. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:
nem tudom, de a válaszokat én is kíváncsian várom
2013. dec. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 LeftBehind ***** válasza:
A hasonló hangzáshoz kicsit fel kell tornázni azt az árat és még számolj hozzá egy rohadt jó erősítőt is. 40ezerért max egy fapados stratocastert veszel egy még fapadosabb mini kombóval.
2013. dec. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
40 ezerből tényleg nem lesz olyan sound-od mint a fent említett bandáké.Ha csak ennyit szánsz rá akkor szerintem egy Squier lehet a legjobb választás.Pontosabban a Squier Bullet Stratocasterek (mert azok vannak kb.ebben az árkategóriában).Esetleg még a Cort x1-es de azokról nem tudok valami sokat......és még ez csak a gitár....az erősítésről még nem is beszéltünk
2013. dec. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!