Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ez a gitárpack kezdésnek jó...

Ez a gitárpack kezdésnek jó lenne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék elkezdeni gitározni.Erre a packra gondoltam: [link]

Kezdésnek jó lenne?Még sosem játszottam,akusztikuson csak.

Nem bandába kéne,csak magamban nótázgatnék.

Mi a véleményetek?



2013. nov. 9. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem ez gyanúsan olcsónak tűnik. Meg kéne nézned, hogy milyen az a gitár. Ilyen olcsóbb gitároknál az szokott a probléma lenni, hogy a bundok széle "lelóghat" a fogólapról és szétvágja az ujjad, arra figyelni kell. Meg hogy mennyire "testes", tömege, fogása mennyire élvezet rajta játszani. Ha ezekre figyelsz és jónak gondolod akkor megveheted. Ha mégsem akkor szerintem nézz külön gitárt és kombót, kábel meg pengető már nem nagy téma, azt amilyet gondolsz hogy kéne.
2013. nov. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem a legolcsóbb gitár az oldalon 20-80+ ig ugrálnak az árak elektronikusba.
2013. nov. 9. 22:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem ez a 30000 akkor is kevés egy kombóra, egy gitárra, egy kábelre meg némi pengetőre. Csak egy egyszerű 10W-os kombó kerül kb. 20000-be. Körülnéztem az oldalon és nem is tudnék innen ajánlani neked semmit, mert ezeket a márkákat nem is ismerem. De ha úgy gondolod, hogy megéri akkor menj el és próbáld ki. Te fogod használni, neked kell hogy tetszen. Külső szemmel csak akkor tudnék tanácsot adni, ha ismerném ezeket a márkákat.
2013. nov. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!